Yıldırımspor-Ferizli Karadeniz: 2-0

1.Amatör Küme C Grubu maçında Yıldırımspor,Ferizli Karadenizspor'u 2-0 mağlup etti

1. Amatör 17.11.2013, 18:06
Yıldırımspor-Ferizli Karadeniz: 2-0

 

Birinci amatör C grubu maçında Yıldırımspor ile Ferizli Karadenizspor öyle bir maç oynadıklar ki maçın skoru bir takım için 5 farklıda olabilirdi ,çok fazla Gol’lü berabere de bitebilirdi. Hızlı ve Gol pozisyonları fazla olan ilk yarı 0-0 bitti.


İkinci yarıda takımlar hızlı ve pozisyonlu oyuna devam ettiler ancak Gol yada Gol’ler bir türlü gelmedi. Maçın 87 nci dakikasında Kaleci Oğuzkaan uzun bir degaj kullandı. Top’u Burak Kömür kaptı, savunmanın arkasına sarkan Ramazan’a verdi, Ramazan kaleye inerken dokundu : 1-0

Maçın 2 dakikalık oynanmayan zaman bölümünde 90+2 de Ramazan ileride kaptığı topla Osmanı ve Kaleci Yunus Emre’yi çalımla geçti Top’u boş kaleye attı. 2-0. Yıldırımspor puanını 13 e yükseltirken, Ferizli Karadenizspor 18 puan da kaldı.

(Suat Beyenal)

 

Saha: Karaman

Hakemler: Selim Albayrakoğlu *** Yavuz Yüce *** Hamza Seyyar ***

Yıldırımspor : Oğuzkaan *** Cem *** (Onur***) Sinan (KK) Doğukan *** Muhammed *** Talha *** Halit *** (Oğuzhan ***) Yakup *** Ramazan **** Volkan *** İbrahim *** (Burak Kömür***)

Antrenör : Murat Gürtürk

Ferizli Krdz.spor : Yunus Emre ** Salih ** Semih ** Alirıza ** Abdulbaki ** Naim ** Osman ** Abdullah ** Serdar ** Recep ** (Nadir**) Remzi ** (Muhammed**)

Antrenör : Ekrem Kabil

Kırmızı Kart : Dk 53 Sinan (2.Sarıdan)

Goller : Dk 87 – 90+2 Ramazan

 

 

Yorumlar (0)