banner212

banner211

Yıldırımspor Tek Rumeli TV'ye konuk oldu

Kemal Pekin ve Murat Gürtürk gazeteci Suat Beyenal Tek Rumeli tv.de spor programına konuk oldular

1. Amatör 01.03.2014, 09:20 01.03.2014, 09:22 UTKU KAYNAR
Yıldırımspor Tek Rumeli TV'ye konuk oldu
banner218

Yıldırımspor Başkanı Kemal Pekin, antrenör  Murat Gürtürk ,gazeteci Suat Beyenal merkezi İstanbul’da olan Tek Rumeli Tv Mehmet Çelik ile spor  penceresi adlı canlı spor programı yayınına katıldılar.

Yıldırımspor konuşuldu

Perşembe geceleri saat 22.00- 24.00 arasında canlı olarak yayınlanan Mehmet Çelik ile spor penceresi programında Yıldırımspor konuşuldu. Program yapımcısı ve Tek Rumeli Tv spor müdürü Mehmet Çelik’in akıcı bir uslupla sorduğu soruları yanıtlayan Pekin, Gürtürk ve Beyenal amatör spor dünyasına yönelik programda Yıldırımspor’u anlattılar.

Mesaj yağdı

Sakaryalı konuklarını ağırlamaktan çok memnun kaldığını belirten Mehmet Çelik konuşmanın bazı bölümlerini Sakarya’daki  salon sporlarına ayırdı. 2 saat canlı yayın olarak süren programda Yıldırımspor’un kuruluşundan bu güne kadar geçirdiği aşamaları izleyen sporseverler ve spor yöneticileri programa e-mail ile kutlama  masajları yağdırdılar.

Ali Arslan telefonla bağlandı

Programa Sakarya Futbol il temsilcisi Ali Arslan telefonla bağlanarak Sakarya heyetini kutladı ve Mehmet Çelik’e Sakarya amatör futbolu adına teşekkür etti. Program yapımcısı ve spor müdürü Mehmet Çelik ,  Ali Arslan’ı 2013 yılı en başarılı İl temsilcisi ünvanını aldığı için kutladı.

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
Yorumlar (0)