banner212

banner211

Zandolu; Üvey Evlat değiliz

1.Amatör Küme takımlarından Hendek Dereköyspor yeni sezon öncesinde büyük sıkıntı yaşıyor.

1. Amatör 28.08.2013, 15:20
Zandolu; Üvey Evlat değiliz
banner218

1.Amatör Küme takımlarından Hendek Dereköyspor yeni sezon öncesinde büyük sıkıntı yaşıyor. Hendek’te diğer takımlara göre üvey evlat muamelesi gördüklerini belirten Kulüp Başkanı Aydın Zandolu, “15 yıldır takım ile tek başıma ilgileniyorum.

 

Şimdiye kadar maddi bir destek istemedim. Ancak bu yıl maddi olarak tükenme noktasına geldik.Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci her kulübe destek veriyor.Belediye Başkanımızdan en azından bu yıl bize destek vermesini istiyoruz. Kendisi ile irtibata geçmek istememize rağmen işlerinin yoğunluğundan dolayı bir türlü görüşemedik. Eğer bu yıl maddi destek olmazsa futbol okulumuz dahil 1.Amatör ligi takımımız lige katılamayacak. Takıma kimse sahip çıkmıyor. Biz hiç biryerden transfer yapmadan bunca zaman köyümüz gençleri ile ligde mücadele ettik.Köyümüzün gençlerinin spor yapması suç ise o zaman bu desteği vermesinler.Bizde Hendeğin bir takımıyız ama üvey evlat muamelesi görüyoruz” dedi.

banner220
Yorumlar (1)
erdal yıldız 9 yıl önce
aydın kardeşim 15 sene boyunca 3 secim geçti oy istemeye gelmiyorlarmı oy zamanı vatandaş diger zaman kapısına gidipte işleri çok yogun oluyor degilmi yazık spor yaptırmaktan başka bir gayretin olmadıgı birde cebinden para harcadıgını biliyorum uyan hendek belediyesi uyannnnn saygılarımla kardeşim