2.Amatör 07/08/10/11 Temmuz Sonuçları
2.Amatörde Bu hafta final değeri taşıyan maçlar var


 



 















































































































































































































































































































































































































07-07-2010 ÇARŞAMBA

 

 

 

 

 

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

18.00 

KARASU 

KUZULUKERSOY 

 0-2

KOCAALİSAHİL 

16.00 

KÜÇÜKKARASU 

KARASUKÜLTÜR 

 2-2

DARIÇAYIRI 

18.00 

KÜÇÜKKARASU

KARASUGÜVEN 

 3-1

SAHİLKARADENİZ 

 

 

KURUDERE 

 0-3

KUYUMCULU(hk) 

 

 

 

 

 

08-07-2010 PERŞEMBE

 

 

 

 

 

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

16.00 

KIŞLAÇAY 

BOĞAZKÖY 

 3-0

GEYVEGENÇLİK 

18.00 

KIŞLAÇAY 

KIZILKAYA 

 3-5

TARAKLI 

16.00 

ALİFUATPAŞA 

ALİFUATPAŞA 

 6-4

BAĞLARBAŞI 

18.00 

ALİFUATPAŞA 

NURİOSMANİYE 

 0-0

KARAÇAM 

14.00 

MEKECE 

ŞEYHVARMAZ 

 8-1

İSABALIGENÇLİK 

16.00 

MEKECE 

FEVZİYE 

 3-0

CİHADİYE 

16.00 

ALTINDERE 

VAKIF 

 6-1

ERDOĞDU 

18.00

ALTINDERE 

DOKURCUNBELDE 

 1-1

ASKUZULUK 

18.00

BEDİLKAZANCI 

ESKİBEDİL 

 3-0

KÜÇÜCEKBELDE 

 

 

AKYAZI(hk) 

 3-0

ALAAĞAÇ 

 

 

P.KARADENİZ(hk)

 3-0

KEMALİYE 

 

 

GEYVEGENÇLER 

 BAY

 

 

 

HAYRETTİN 

 BAY

 

 

10-07-2010 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

18.00 

KAYNARCA 

KAYNARCA 

 3-0

LİMANDERE 

16.00 

ERDOĞDU 

AKYAZIGÜCÜ 

 3-0

BEDİLKAZANCI 

18.00 

ERDOĞDU 

HASANBEY 

 2-3

TOPAĞAÇ 

16.00 

EMİRLER 

ÇAYBAŞIYENİKÖY 

 çıkm

ERENLER İ.Y. 

18.00 

EMİRLER 

ÇAYBAŞIFUADİYE 

 5-2

ŞİRİNEVLER 

16.00 

KAZIMPAŞA1

SAKARYAEVREN 

 çıkm

32EVLER 

18.00 

KAZIMPAŞA1

YENİKENT 

 0-4

GÖKTEPE 

18.00 

TAŞLIK1NOLU 

BUDAKLAR 

 0-3

AŞAĞIKİRAZCA 

18.00 

AKOVA 

AKOVA 

 3-0

ACIELMALIK 

 

 

FERİZLİESNAF(hk)

 3-0

BÜYÜKYANIK 

 

 

YUVALAK 

 0-3

ÇATALKÖPRÜ(hk)

 

 

 

 

 

11-07-2010 PAZAR

 

 

 

 

 

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

18.00 

GÖLKENT 

GÖLKENT 

 2-1

SÖĞÜTLÜKALE 

18.00 

KARAAPTİLER 

OZANLARGÜCÜ 

 0-0

KARAMAN İ.Y. 

18.00 

EMİRLER 

FIRTINAGENÇLER 

 1-0

BÜYÜKESENCE 

18.00 

TARAKLI 

TARAKLI 

 3-1

BAĞLARBAŞI 

16.00 

TAŞLIK1NOLU 

TAŞLIK İ.Y. 

 0-1

HENDEK Y.MH. 

18.00 

TAŞLIK1NOLU 

MALTEPEGENÇLİK 

 4-1

ÇAYKIŞLA 

16.00 

KAZIMPAŞA2

SAKARYACADDE 

 0-3

AKADEMİK 

18.00 

KAZIMPAŞA2

MEŞELİ 

 0-3

ÇAMLICABELDE 

16.00 

ALİFUATPAŞA 

ALİFUATPAŞA 

 3-0

GEYVEGENÇLİK 

18.00 

ALİFUATPAŞA 

KIZILKAYA 

 2-2

KARAÇAM 

16.00 

KAZIMPAŞA1

HIZIRTEPE Y.Ö. 

 3-1

GAZELLER 

18.00 

KAZIMPAŞA1

KAZIMPAŞABELDE 

 3-1

SAKARYA K.R.D. 

 

 

GEYVEGENÇLER 

 0-3

N.OSMANİYE(hk)

 

 

BOĞAZKÖY 

 BAY

 

 

 

ATILGAN

 İHRAÇ

A.DEREKÖY 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.