2.Amatör 16-19-20 Haziran Sonuçları



 







































































































































































































































































































































































































16 HAZİRAN 2010 ÇARŞAMBA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

 

 

ALİFUATPAŞA 

14.00 

BAĞLARBAŞI 

 2-3

GEYVE G.B 

ALİFUATPAŞA 

16.00 

KIZILKAYA 

 2-1

BOĞAZKÖY 

ALİFUATPAŞA 

18.00 

GEYVEGENÇLİK 

 2-4

TARAKLI 

KIŞLAÇAY 

18.00 

KARAÇAM 

 2-1

ALİFUATPAŞA 

 

 

 

 

 

19 HAZİRAN 2010 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

 

 

MEKECE 

14.00 

ŞEYHVARMAZ 

 1-2

CİHADİYE 

MEKECE 

16.00 

LEMALİYE 

 0-3

FEVZİYE 

MEKECE 

18.00 

İSABALIGENÇLİK 

 0-1

HAYRETTİN 

ALTINDERE 

16.00 

TOPAĞAÇ 

 0-3

AKYAZIGÜCÜ 

ALTINDERE 

18.00 

ÇAMLICABELDE 

 3-0

ATILGAN 

TAŞKISIĞI 

18.00 

GÖKTEPE 

 tatil 

AKOVA 

BEDİLKAZANCI 

18.00 

BEDİLKAZANCI 

 1-2

ÇATALKÖPRÜ 

TAŞLIK1NOLU 

16.00 

GAZELLER 

 4-3

AKADEMİK 

TAŞLIK1NOLU 

18.00 

HIZIRTEPEYENİÖZEN 

 3-1

32EVLER 

TAŞLIK2NOLU 

16.00 

BUDAKLAR 

 1-6

ÇAYBAŞIFUADİYE 

TAŞLIK2NOLU 

18.00 

ACIELMALIK 

 0-6

OZANLAR 

KARAAPTİLER 

16.00 

AŞAĞIKİRAZCA 

 0-2

FIRTINAGENÇLER 

KARAAPTİLER 

18.00 

ŞİRİNEVLER 

 1-2

BÜYÜKESENCE 

KAZIMPAŞA2 

18.00 

YENİKENT 

 1-3

KARAMAN İ.Y

KAYNARCA 

18.00 

KAYNARCA 

 3-2

BÜYÜKYANIK 

 

 

 

 

 

20 HAZİRAN 2010 PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

 

 

ALİFUATPAŞA 

16.00 

BAĞLARBAŞI 

 4-1

BOĞAZKÖY 

ALİFUATPAŞA 

18.00 

GEYVE G.B 

 2-3

ALİFUATPAŞA 

TARAKLI 

18.00 

TARAKLI 

 2-2

KARAÇAM 

KIŞLAÇAY 

18.00 

NURİOSMANİYE 

 3-1

GEYVEGENÇLİK 

KAZIMPAŞA1 

18.00 

KAZIMPAŞABEL

 5-1

TAŞLIK İ.Y

YUVALIDERE 

14.00 

KURUDERE 

 0-3

KARASUGÜVEN 

YUVALIDERE 

16.00 

DARIÇAYIRI 

 0-2

KUYUMCULU 

YUVALIDERE 

18.00 

KUZULUKERSOY 

 1-0

SAHİLKARADENİZ 

KOCAALİ 

18.00 

KOCAALİSAHİL 

 6-1

KARASUKÜLTÜR 

ALTINDERE 

18.00 

KÜÇÜCEKBELDE 

 3-2

DOKURCUNBELDE 

ERDOĞDU 

16.00 

ESKİBEDİL 

 6-1

AKYAZI 

ERDOĞDU 

18.00 

ERDOĞDU 

 0-6

ASKUZULUK 

LİMANDERE 

18.00 

LİMANDERE 

 1-1

SÖĞÜTLÜKALE 

GÖLKENT 

18.00 

GÖLKENT 

 2-1

FERİZLİESNAF 

EMİRLER 

16.00 

ÇAYBAŞIYENİKÖY 

 3-2

HENDEK Y.MAHALLE 

EMİRLER 

18.00 

ÇAYKIŞLA 

 3-5

MEŞELİ 

TAŞLIK1NOLU 

18.00 

SAKARYAKARADENİZ 

 4-2

ERENLER İ.Y

KAZIMPAŞA2 

18.00 

SAKARYACADDESİ 

 5-3

SAKARYAEVREN 

 

 

HASANBEY(hkm) 

 3-0

YUVALAK 

 

 

VAKIF(hkm) 

 3-0

ALAAĞAÇ 

 

 

MALTEPEGENÇLİK(hkm) 

 3-0

AŞAĞIDEREKÖY 

 

 

NURİOSMANİYE 

 BAY

 

 

 

KIZILKAYA 

 BAY

 

 

 

PAMUKOVA K.DENİZ

 BAY

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.