banner207

2.Amatör 5-6 Haziran Sonuçları
2.Amatör haftasonu maçları tamamlandı


 


























































































































































































































































































































SAHA

SAAT

TAKIMLAR

 

 

MEKECE 

13.00 

KEMALİYE 

 tatil 

PAMUKOVAKARADENİZ 

MEKECE 

15.00 

İSABALIGENÇLİK 

 3-1

ŞEYHVARMAZ 

MEKECE 

17.00 

CİHADİYE 

 0-3

FEVZİYE 

TARAKLI 

17.00 

TARAKLI 

 3-1

KIZILKAYA 

ALİFUATPAŞA 

15.00

BAĞLARBAŞI 

 0-4

ALİFUATPAŞA 

ALİFUATPAŞA 

17.00 

GEYVEGENÇLİK 

 1-1

BOĞAZKÖY 

KIŞLAÇAY 

17.00 

KARAÇAM 

 0-1

NURİOSMANİYE 

BEDİLKAZANCI 

15.00 

BEDİLKAZANCI 

 1-5

AKYAZIGÜCÜ 

BEDİLKAZANCI 

17.00 

TOPAĞAÇ 

 4-1

HASANBEY 

LİMANDERE 

17.00 

LİMANDERE 

 3-6

KAYNARCA 

KAYNARCA 

17.00 

BÜYÜKYANIK 

 0-5

FERİZLİESNAF 

SÖĞÜTLÜ 

17.00 

SÖĞÜTLÜKALE 

 2-2

GÖLKENT 

TAŞKISIĞI 

17.00 

GÖKTEPE 

 2-4

YENİKENT 

KAZIMPAŞA1

15.00 

AKADEMİK 

 2-5

SAKARYACADDESİ 

KAZIMPAŞA1 

17.00 

ACIELMALIK 

 3-3

AKOVA 

 

 

HAYRETTİN 

BAY 

 

 

 

GEYVEGENÇLERBİRLİĞİ 

BAY 

 

 

 

ÇATALKÖPRÜ(hükmen) 

3-0 

YUVALAK 

 

 

AŞAĞIDEREKÖY 

0-3 

ATILGAN(hükmen) 

 

 

 

 

 

6 HAZİRAN PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAHA

SAAT

TAKIMLAR

 

 

KARAAPTİLER

15.00 

AŞAĞIKİRAZCA 

 2-0

BUDAKLAR 

KARAAPTİLER 

17.00

ŞİRİNEVLER 

 3-1

ÇAYBAŞIFUADİYE 

ALTINDERE 

15.00

KÜÇÜCEKBELDE 

 2-0

ESKİBEDİL 

ALTINDERE 

17.00 

ÇAMLICABELDE 

 4-1

MEŞELİ 

AKOVA 

17.00 

HENDEK Y.MAHALLE 

 3-3

TAŞLIK İ.Y

KÜÇÜKKARASU 

17.00 

KUYUMCULU 

 2-5

KURUDERE 

YUVALIDERE 

15.00 

SAHİLKARADENİZ 

 2-3

KARASUGÜVEN 

YUVALIDERE 

17.00 

DARIÇAYIRI 

 1-2

KARASUKÜLTÜR 

KOCAALİ 

17.00 

KOCAALİSAHİL 

 2-0

KUZULUKERSOY 

ERDOĞDU 

13.00 

ERDOĞDU 

 2-7

VAKIF 

ERDOĞDU 

15.00 

ALAAĞAÇ 

 0-3

AKYAZI 

ERDOĞDU 

17.00 

ASKUZULUK 

 3-1

DOKURCUNBELDE 

TAŞLIK1

15.00 

S.KARADENİZ 

 2-3

KAZIMPAŞABELDE 

TAŞLIK1

17.00 

BÜYÜKESENCE 

 0-0

FIRTINAGENÇLER 

EMİRLER 

15.00 

32EVLER 

 2-0

SAKARYAEVREN 

EMİRLER 

17.00 

ÇAYKIŞLA 

 1-6

MALTEPEGENÇLİK 

KAZIMPAŞA2

13.00 

GAZELLER 

 0-3

HIZIRTEPEYENİÖZEN 

KAZIMPAŞA2

15.00 

ERENLER İ.Y

 0-1

ÇAYBAŞIYENİKÖY 

KAZIMPAŞA2

17.00 

KARAMAN İ.Y

 0-3

OZANLARGÜCÜ 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.