2.Amatör Küme 1.Hafta Sonuçları
2.Amatörde 1. hafta maçları tamamlandı


 





 






















































































































































































































































MERKEZ A GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Evrenspor

0-6

Akademikspor

Budaklarspor

0-3

Çaykışlaspor

Taşlık İ.Y

4-1

Gazellerspor

Hendekakova

 

Bay

MERKEZ B GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Hendekyeşiller

 

Bay

Sakarya Cadde

2-0

Ferizliesnaf

Karaman İ.Y

2-7

Göktepespor

Sakarya KDZ

0-8

Söğütlükale

MERKEZ C GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Yazlıkspor

2-1

Hendek Y.Mahalle

Erenler İ.Y

1-0

Atılganspor

Büyükesence

2-2

Çaybaşıfuadiye

MERKEZ D GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Kaynarcaspor

1-0

32Evlerspor

Çaybaşı Y.E

0-2

Acıelmalıkspor

Aşağıkirazca

4-0

Yenikentspor

AKYAZI A GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Bedilkazancı

4-2

Harunustaspor

Çatalköprü

1-2

Yağcılarspor

Akyazıspor

4-3

Eskibedilspor

AKYAZI B GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Hasanbeyspor

2-3

Vakıfspor

Alaağaçspor

0-7

Çamlıcabelde

Erdoğduspor

 

Bay

GEYVE GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Karaçamspor

4-0

Geyve GB

Boğazköyspor

1-6

Kızılkayaspor

Alifuatpaşa

 

Bay

PAMUKOVA  GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Fevziyespor

3-0

İsabalıgençlik

Mekecespor

4-1

Şeyhvarmazspor

Cihadiyespor

 

Bay

KARASU  GRUBU

 

 

1.Takım

 

2.Takım

Kozlukspor

0-5

Karasugüven

Kuyumculu

0-0

Karasu Kültür

Sahilkaradeniz

1-0

Limanderespor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.