2.Amatör Küme 4. Hafta Sonuçları
2.Amatör Küme de 4. hafta cumartesi sonuçları


 





 



 




























































































































































































































2.AMATÖR KÜME 7 MAYIS CUMARTESİ PROGRAMI

mekece

14.00

Cihadiye

 

İsabalıgençlik

 1-5

mekece

16.00 

Mekece

 

Fevziye

 2-0

altındere

14.00

Yağcılar

 

Eskibedil

 4-2

altındere

16.00

Harunusta

 

Akyazı

 3-2

erdoğdu

12.00

Alaağaç

 

Hasanbey

 2-4

erdoğdu

14.00

Erdoğdu

 

Vakıf

 5-1

erdoğdu

16.00

Çatalköprü

 

Bedilkazancı

 0-1

kazımpaşa2

14.00 

Karaman İ.Y

 

Sakarya KDZ

 8-0

kazımpaşa2

16.00

Göktepe

 

Ferizliesnaf

 1-1

erenler

16.00

Çaykışla

 

S.Akademik

 0-1

erenler

18.00 

Erenler İ.Y

 

Yazlık

 1-5

 

 

 

 

 

 

2. AMATÖR KÜME 8 MAYIS PAZAR PROGRAMI

yuvalıdere

14.00 

Karasukültür

 

Karasugüven

 0-3

yuvalıdere

16.00

Darıçayırı

 

Kozluk

 6-1

küçükkarasu

16.00

Kuyumculu

 

Sahilkaradeniz

 0-5

kazımiye

14.00

Hendekyeşiller

 

Sakaryacadde

 2-1

kazımiye

16.00

Akova

 

Evren

 1-1

alifuatpaşa

10.00 

Alifuatpaşa

 

Geyvegençler

 0-2

alifuatpaşa

12.00

Boğazköy

 

Karaçam

 0-5

kazımpaşa1

12.00

Acıelmalık

 

Yenikent

 3-2

kazımpaşa1

14.00

Budaklar

 

Taşlık İ.Y

 3-7

kazımpaşa1

16.00

Çaybaşıyeniköy

 

Kaynarca

 2-8

kazımpaşa2

14.00

Büyükesence

 

Hendek Y.Mah

 0-1

kazımpaşa2

16.00

Atılgan

 

Ç.Fuadiye

 2-1

kazımpaşa2

18.00

Aşağıkirazca

 

32evler

 


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.