banner212

banner211

ASKF Akyazı 2.Amatör Kulüplerine yemek verdi

ASKF Yönetimi 2.

2.Amatör 23.03.2012, 12:35
ASKF Akyazı 2.Amatör Kulüplerine yemek verdi
banner218
ASKF Yönetimi 2. Amatör küme maçları öncesinde Akyazı 2.Amatör Kulüp yöneticilerine verdiği yemekte bir araya geldi. Toplantıya ASKF Başkanı Hüseyin Kama, spor il temsilcisi ASKF yöneticileri, Ali Aslan,2.Amatör kulüp temsilcileri katıldılar.

 

İnci Pizza salonunda verilen yemekte kulüp yöneticilerine hitaben bir konuşma yapan ASKF Başkanı Hüseyin Kama bu yıl oynanacak olan 2. amatör küme müsabakaları statüsü hakkında bilgi verdi ve 14 Nisan tarihinde başlayacak maçlar öncesinde kulüplerin kongrelerini yapmalarını, lisans, antrenör dahil tüm eksiklerini tamamlamalarını istedi.

 

Kama 2. Amatör küme Akyazı maçları 2 gurupta oynanacağını 1. gurupta 7, ikinci gurupta ise 8 takım olacağını söyledi. Maçların Erdoğdu, Kazancı ve Altındere sahalarında oynanacağını duruma göre gerektiğinde Pazarköy sahalarında da oynanacağını belirterek saha bakım ve onarımları için saha başına 20 şer bin lira ödenek verileceğini söyledi.

 

Hüseyin Kama çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda gurup lideri olacak takımların federasyon kupası maçları oynayacaklarını belirterek Akyazı olarak ASKF de bir ağırlıklarının bulunduğunu bunu devam ettirilmesi gerektiğini bu nedenle birlik beraberlik içinde olunmasını 3 Temmuz 2012 tarihinde yapılacak olan ASKF kongresine katılarak kendisine destek verilmesini istedi.

 

Kama takımların kendilerine en kısa zamanda sponsor bulmalarını bu amaçla Haziran ayı içinde sponsorluk bilgisi verilmek üzere bir toplantı düzenleneceğini ayrıca 3 günlük ilk yardım semineri verileceğini söyledi.  Kulüplere yeni sezonda centilmenliği elden bırakmadan Akyazı'ya yakışır bir mücadele göstermelerini isteyerek başarılar diledi. Kama konuşmasının sonunda bir süreden beri rahatsız olan ve tedavisi devam eden spor adamı Naci Fazlıoğlu'na geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi.

 

ASKF Başkanı Hüseyin Kama konuşmasının sonunda kulüp yöneticilerinin çeşitli konulardaki sorularını da cevaplandırdı.

 

Yenilen Akşam yemeği sonrası çektirilen hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi

HABER:[gallery link="file" orderby="title"]

Alaattin ONUR

 

banner220
Yorumlar (0)