Baba-Oğul Şampiyonluk sevinci yaşadı

Sakarya 2.ci Amatörde mücadele veren Tasburunspor’da Baba ve Oğul birlikte oynayarak şampiyonluk yaşadı.

2.Amatör 04.08.2023, 12:25 UTKU KAYNAR
Baba-Oğul Şampiyonluk sevinci yaşadı

Sakarya 2.ci Amatör Ligde yarışan Akyazı Temsilcilerinden Taşburunspor kaldığı playoff maçlarında da namağlup bitirerek şampiyonluk ipini göğüsledi. Taşburunspor gruplarda dahil olmak üzere hiç mağlubiyeti bulunmayan tek takım olarak Akyazı temsil etti.

Taşburunspor da top koşturan aynı zamanda Takım başkanı 48 yaşındaki Hasan Öztürk ve 18 yaşındaki  oğlu Ahmet Burak ilçede bir ilke imza atarak baba ve oğul aynı takımda şampiyonluk sevinci yaşadılar.

Başkan Hasan Öztürk son final maçında ise 90 dakika sahada kalarak bir başarıya daha imza attı.

Hasan Öztürk yaptığı açıklamada "Bu sen Mücadele ettiğimiz 2.ci Amatör Ligde Genç kardeşlerimizi çok güzel bir aile ortamı kurarak bütün futbolcu kardeşlerimin çok büyük özverisi sayesinde güzel bir Şampiyonluk yaşadık. Bütün sporcu kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum. 1.ci Amatör ligde de oğlum ile birlikte aynı forma için ter dökeceğim. İlk etapta ki Hedefimiz ligi Orta sıralarda bitirmek olacak. Asıl hedefimiz gençlerimizi spora yönlendirmektir. Gençlerimizi ahlaki açıdan da geliştirmek önceliklerimiz arasındadır. Bu yıl en az iki farklı yas gurubunda Genç takımlarımızı lige koymayı hedefliyoruz" dedi.

KAYNAK: AKYAZİ.NET

Yorumlar (0)