banner212

banner211

Başkan Tarım dan Boz'a tepki

Fırtına Gençler birliği Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Tarım net konuştu.

2.Amatör 04.02.2012, 12:41
Başkan Tarım dan Boz'a tepki
banner218
Fırtına Gençler birliği Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Tarım net konuştu. Eski Başkan Hüseyin Boz'u topa tutan Başkan Tarım, " Sakın bizim adımıza konuşma" dedi.


Fırtına Gençler birliği Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Tarım yaptığı basın açıklamasında ASFK eski Hüseyin Boz'un hafta arasında yaptığı açıklamadan büyük üzüntü duyduğunu açıkladı. Yerel basında çıkan haberlerin üzüntü verici olduğunu belirten Fırtına Gençler birliği Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Tarım," Yerel gazetelere demeç veren Hüseyin Boz kendisini sürekli gündemde tutmak için bu tip açıklamalarda bulunuyor. Sayın Boz, ASFK başkanı iken Sakarya'da spora ne vermiş ki, şimdi çıkıp da açıklamalarda bulunuyor" dedi.

Boz'u yaylım ateşine tutan Başkan Tarım;" Amatör takım ve sporculara başkan olduğu dönem hizmet veremeyen Boz, şimdi atıp tutuyor. Şu andaki Başkan Hüseyin Kama ve Ali Aslan memmunuz. Kendileri aslanlar gibi Sakarya amatörüne sahip çıkıyorlar. Eski başkan Boz kendi adına ya da temsil ettiği kulübü adına açıklama yapsın. Ama bizi yani Karapürçek kulüpleri karıştırmasın. Biz ne onu, ne de açıklamalarını kabul ediyoruz" dedi.

banner220
Yorumlar (0)