banner212

banner211

Boğazköyspor-Mekecespor:2-2

Süper ve 1 Amatör lig futbol maçlarının tamamlanmasının ardından 2. Amatör futbol heyecanı başladı.

2.Amatör 07.04.2019, 22:53 07.04.2019, 22:56 UTKU KAYNAR
Boğazköyspor-Mekecespor:2-2
banner218

Süper ve 1 Amatör lig futbol maçlarının tamamlanmasının ardından 2. Amatör futbol heyecanı başladı.. Ligin ilk haftasında Geyve şehir stadında oynanan ikinci maçta Mekecespor ile Boğazköyspor karşılıklı attıkları gollerle 2-2 berabere kaldı.

Karşılıklı iki denk takımın mücadelesinde izleyenler bir hayli keyifli maç izledi.Genç takımla oynayan Mekecespor, fizik üstünlüğü olan Boğazköyspor ile başa baş mücadele ederken tecrübesizliğinin de kurbanı oldu. Maça iyi başlayan Boğazköyspor karşılamanın 7. Dakikasında Mustafa ile ilk golünü buldu.Mekecespor gol sonrası Boğazköyspor kalesine yüklenmeye başladı.29 dakikada Ceza sahası içine yapılan ortayı iyi takip eden Hasan Deniz Mekecespor adına beraberliği yakaladı.İlk yarı bu sonuçla bitecek derken Boğazköyspor’un Sezgin ile 2. Golü geldi.İlk yarı Boğazköyspor’un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıya iyi başlayan gençlerden kurulu Mekecespor 50. Dakikada beraberlik golünü kaydetti.Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarda her iki takım da gol atmaya muvaffak olmayınca maç 2-2 berabere sonuçlandı.

STAD: Geyve Şehir Stadı

HAKEMLER: Murat Bay – Tufan Sağır – Mustafa Muhcu

Boğazköyspor:İlhan, Ahmet, Bayram, Yusuf, Adem, Sezgin, İbrahim, Alper, Mustafa, Yalçın, Abdullah, M.Ali, Kerem, Özer Emin, Cengizhan

ANT:

Mekecespor:Oğuz, Emre, Oğuz Koç, Faruk, Aykut, Erman, Ersel,Onur, Emirhan, Hasan Deniz, Emircan, Tahsin, Ali, Yunus Emre, Serhat, Bahadır, İsmail, Bülent

ANT:Bekir Ünal

Yorumlar (0)