banner212

banner211

Eskibedil adım adım 1.Amatöre geliyor

İkinci Amatör lig Akyazı 2.

2.Amatör 04.06.2012, 08:53
Eskibedil adım adım 1.Amatöre geliyor
banner218
İkinci Amatör lig Akyazı 2. Grup lideri Eskibedilspor adım adım 1 Amatör lige geliyor. Bu hafta rakibinin sahaya çıkmaması nedeni ile maç yapmayan Eskibedilspor  yönetimi, futbol takımına ve taraftarlara Hendek İlçesi Bayrak tepe kesiminde piknik yaptırdı.

Moraller Yüksek

Eskibedil spor Kulubü Başkanı Mustafa Dayıoğlu " Birinci Amatör Lige geliyoruz. Eskibedilspor olarak kendimizi gösterdik, çok uyumlu bir takımımız var. Birinci ligte  bir sezon misafir olup Süper Amatör lige çıkmak istiyoruz." Şeklinde konuşuyor.

Piknik neşeli geçti,

Eskibedispor'lu futbolcuların neşe'leri yerinde. Oynadıkları güzel futbol ile dikkatleri üzerlerine çeken futbolcular Piknikte Başkan Mustafa Dayıoğlu,Başkan Yardımcısı Mustafa Ocak ve Antrenör Kadir Demir ‘in ızgarada hazırladığı etleri afiyetle yediler. Bayrak  tepenin nefis manzarası ve havası ile dahada morellenen Futbolcu- lar  " Bu iyi oldu. Hafta sonu yapacağımız maça daha güçlü çıkacağız ve 3 puanı alacağız " dediler. Piknikte Eskibedil takımının vefakar taraftarlarıda bulundu.

Dört maç kaldı

Eski Bedilspor Antrenörü Kadir Demir ligin son 4 maçında  Yuvalakspor,Erdoğduspor,Fırtınagençlerbirliği ve Harunustaspor ile kaşılaşacaklarını belirterek  " Kalan maçlarımızı kazanarak mutlu sona erişeceğiz " diyerek  " Genede futbolcularıma ligin daha bitmediğini söyledim. Tedbiri elden bırakmayacağız       " şeklinde konuşuyor.

 

Haber. Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)