banner212

banner211

Eskibedilspor 1. Amatör' çıktı

İkinci Amatör Akyazı 2.

2.Amatör 18.06.2012, 09:06
Eskibedilspor 1. Amatör' çıktı
banner218
İkinci Amatör Akyazı 2. Grupta mücadele eden Eskibedilspor ligin bitimine 2 hafta kala Şampiyonluğunu ilan etti ve 1. Amatör Lig'e merhaba dedi.

Kulüp Başkanı Mustafa Dayıoğlu " Eskibedilspor olarak 1nci Lig te başarılı olmaya geldik. Hedefimiz önümüzdeki sezon Süper Amatör Lige çıkmak dedi."

Kutlama Son Maçta sahada

Şampiyonluğu ligin bitimine 2 hafta önce 6 Puan Fark ile garantiliyen Eskibedilspor yönetimi Şampiyonluk kutlamalarını bu hafta oynayacakları son maçın ardından sahada yapmak istediklerini bildirdi.

Yöneticiler " Son maçımız Lig ikincisi Fırtına Gençlerbirliğispor ile. Bu maçımızı Erenler Sentetik sahasında oynamak için ASKF ye başvuracağız. Umarız kabul görür. Gerekli izinleri alıp maçın bitiminden sonra saha içinde Şampiyon takım olarak Formalarımızın teri kurumadan Kutlama yapacağız. Eskibedilspor camiasına ve taraftarlarına Şampiyonluk hediye ettiğimiz için son derece mutluyuz.

Teşekkür ettiler

Eskibedilspor  Antrenörü Kadir Demir ve Futbolcular YENİSAKARYA'ya verdikleri demeçte lig boyunca takımı destekleyen taraftarlarına ve tüm Eskibedilspor camiasına  teşekkür ettiler. Antrenör Kadir Demir " Centilmence oynadık, güzel bir lig bitirdik. Grubumuzdaki tüm takımları kutlar, maçlarımızı başarı ile yöneten Hakemlerimize ve vefakar taraftarlarımıza  teşekkür ederiz." dedi. 

Suat Beyenal

 

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)