banner212

banner211

Eskibedilspor Grubunda ilk yarıyı lider bitirdi

Sakarya, 2 nci Amatör ligi Akyazı 2nci Grupta mücadele eden Eskibedilspor , ligin ilk yarısını 19 puanla yenilgisiz olarak tamamladı.

2.Amatör 18.05.2012, 21:17
Eskibedilspor  Grubunda ilk yarıyı lider bitirdi
banner218
Sakarya, 2 nci Amatör ligi Akyazı 2nci Grupta mücadele eden Eskibedilspor , ligin ilk yarısını 19 puanla yenilgisiz olarak tamamladı.

Eskibedilspor ligin ilk yarısının son maçında Harunustaspor karşısında mücadele etti, maçta 2-1 galip oynarken çıkan olaylar nedeni ile Harunustaspor sahadan çekilince maç yarıda kaldı.

Altındere sahasında  Hakem Ahmet Ecevit,Yardımcılar Emrah Bakır ve Ramazan Sağrı yönetiminde başlayan maçta Eskibedilspor  maçın ilk dakikalarında yediği gole rağmen daha sonra Cemal ve Ali'in attığı goller ile 2-1 öne geçti.

Maçın 70 nci dakikasında Harunustaspor'da kırmızı kart gören bir futbolcu Hakem Ahmet Ecevit'e saldırmaya kalktı ve çıkan olaylar sonucu Harunustaspor  takım halinde sahadan çekildi.  Maç tatil edildi ve sonuç tertip kurulunda karara bağlanacak.

Eskibedilspor'un 3-0 hükmen galip edilmesinin beklendiği karar sonrasında Eskibedilspor Grubunda ilk yarıyı yenilgisiz olarak lider bitirmiş olacak.

Halen 16 puanı olan Eskibedilspor hükmen galibiyet sonrasında 6 galibiyet, 1 beraberlik ile 19 puana yükselecek.  Akyazı  2. Grupta şu takımlar yer alıyor.

Eskibedilspor, Topağaçspor, Küçücekbeldespore, Fırtınagençlerbirliğispor, Yuvalakspor, Erdoğduspor, Harunustaspor, Kumköprüspor

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

 

banner220
Yorumlar (0)