banner212

banner211

Hacımercanspor, lige hazırlanıyor

Bu sene Sakarya 2. Amatör kümede mücadele edecek olan Hacımercanspor, lig öncesi hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor.

2.Amatör 11.01.2014, 13:29 11.01.2014, 20:07 UTKU KAYNAR
Hacımercanspor, lige hazırlanıyor
banner218
 Bu sene Sakarya 2. Amatör kümede mücadele edecek olan Hacımercanspor, lig öncesi hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Yaptığı ve yapacağı transferler ile oldukça geniş bir kadro ile lige girmeye hazırlanan Hacımercanspor, Teknik Direktör Bayram Ay öncülüğünde haftada iki gün antremanlarına devam ediyor.

Hacımercanspor transfer döneminde ise  Sapanca Kurtköy’den Mehmet (Ortasaha), Ferizli Esnafspor’dan Aykut ( Sol Açık), Geyvespor’dan Akın (Forvet) ve İsmail ( Ortasaha)’i kadrosuna kattı.

Teknik direktör Bayram Ay transfer döneminde 3 veya 4 futbolcu daha almayı düşündüklerini belirtti. Ay yaptığı açıklamada, “Ligin başlamasına uzun bir zaman olmasına rağmen biz şimdiden hazırlıklarımıza başladık. Hacımercanspor olarak kendimize bir hedef belirledik . Bu hedef bu sene 2. Amatör kümede şampiyon olup  1. Amatör’e çıkmak. Bu bizim kısa vadeli hedefimiz. Uzun vadede Süper Amatör’e tekrar çıkmak ve Hacımercanspor’un adını herkeze duyurmak istiyoruz” dedi.

Hacımercanspor Kulüp Başkanı Metin Mercan ise yapılan ise Sapanca Yüzevler Spor Kompleksinde kendilerine çalışma imkanı sağlayan Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu’ya teşekkür ederek başladı. Mercan, “Hacımercanspor olarak bu sene yeniden yapılanmaya girdik ve  kendimize bir hedef belirledik. Bu hedefe ulaşabilmek içinde Bayram Ay hocamıza gereken bütün desteği veriyoruz. Öncelikle takımda eksik bölgelere hocamızın isteği doğrultusunda transferler gerçekleştirdik. Yine hocamızın istediği bir kaç futbolcu ilede görüşmelerimiz devam ediyor. Alt yapı çalışmalarımızı hızlandırdık. Yakında tesisleşme hamlesinide başlatacağız” dedi.

banner220
Yorumlar (0)