Türkiye Futbol Federasyonu’nun programı dahilinde gerçekleştirilen Bölgeler hakem ve gözlemci seminerlerinin 11 Bölgeyi ilgilendiren bölümü  yarın Orhangazi Kültür Merkezinde yapılacak 11." />

banner212

banner211

Hakem Semineri yarın Sakarya da

Türkiye Futbol Federasyonu’nun programı dahilinde gerçekleştirilen Bölgeler hakem ve gözlemci seminerlerinin 11 Bölgeyi ilgilendiren bölümü  yarın Orhangazi Kültür Merkezinde yapılacak 11.

2.Amatör 15.01.2013, 17:23
Hakem Semineri yarın Sakarya da
banner218

Türkiye Futbol Federasyonu’nun programı dahilinde gerçekleştirilen Bölgeler hakem ve gözlemci seminerlerinin 11 Bölgeyi ilgilendiren bölümü  yarın Orhangazi Kültür Merkezinde yapılacak 11. Bölge’de görev alan Ulusal Hakem, Ulusal Gözlemci ile Bölgesel Hakem ve Bölgesel gözlemcilerin katılacağı seminere MHK Üyesi  Zihni Aksoy ile Futbol Federasyonu Hakem Eğitmeni Nurettin Karakoç konuşmacı olarak katılacaklar.

1 GÜN SÜRECEK

Sabah ve öğleden sonra iki bölüm halinde yapılacak seminer 1 Gün sürecek. Her yıl bir defa düzenlenen seminer’in yine Sakarya’da düzenleneceğinden dolayı mutlu olan Sakarya İl Hakem Kurulu Başkanı yaptığı açıklamada “ Türkiye Futbol Federasyonu’nun Sakarya’ya bakışı çok sevindirici. Bizler de yapılan seminerle ev sahipliği yaparken elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. “ Diye konuştu.

Yorumlar (0)