Karasu SK 1933 geri dönüyor

Eski ismi Yalıspor olan Karasu SK 1933, 2. Amatör Küme’de bu dönem mücadele edecek. 4 sezondan bu yana liglere katılmayan Yalıspor iddialı bir ekiple sahalara dönüyor. İddialı bir kadro kuran Karasu SK 1933’ün hedefi sezonu şampiyon tamamlamak.

2.Amatör 09.04.2024, 22:26 09.04.2024, 22:33 SporExpres
Karasu SK 1933 geri dönüyor

İSİM DEĞİŞTİ

Dört sezondan bu yana liglere katılmayan Karasu Yalıspor, bu sezen Karasu SK 1933 ismi ile sahalara dönüş yapıyor. Salı akşamı Real Oyun Parkı’nda verilen iftar yemeğinde bir araya gelen ekip inanmış bir görüntü sergiledi. Karasu SK 1933 Kulüp Başkanı Yusuf Parlak, “Biz girdiğimiz her alanda iddialı olduk. Elbette Karasu SK 1933 de iddialı bir ekip olacaktır. İyi bir ekip kurduk. Her biriniz kendini ispatlamış ya da potansiyeli olan kardeşlerimizsiniz. İyi bir mücadele ortaya koyacağınızdan ve başarılı olacağınızdan şüphem yok” dedi.

HERŞEYİ YAŞADIK

İftar sonrasında oyuncularla konuşan As Başkan Recep Kurt uzun süredir liglere katılmadıklarını ancak başarılı olacaklarına inandıklarını ifade etti. Kurt, Karasu SK 1933’ün köklü bir ekip olduğunu da ifade ederek, “Biz spor kültürü olan, başarıyı da başarısızlığı da bilen bir yönetim kadromuz var. Lig başladığında ne demek istediğimizin daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

GENEL KAPTAN BELLİ

Karasu SK 1933’ün kadrosunun büyük kısmı Karasuspor Altyapısı’ndaki isimlerden oluşuyor. Takımda ayrıca Kocaali’den Ensar Kahraman, Kocaali Sahilspor’dan Enes Yıldırım, Aziziyespor’dan Samet Yavuzyiğit, Kaynarcaspor’dan Fatih Yılmaz yer alıyor. Geçtiğimiz sezon Darıçayırıspor forması giyen Mustafa Cankulak ise genel kaptan olarak görev yapacak.

Yorumlar (0)