banner212

banner211

Kaymakam Ballı Alaağaçspor tesislerini gezdi

Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı Pazar günü Alaağaç Mahallesine gelerek burada Alaağaç Spor’un çalışmalarını yerinde gördü.

2.Amatör 03.06.2014, 17:43 03.06.2014, 17:45 UTKU KAYNAR
Kaymakam Ballı Alaağaçspor tesislerini gezdi
 Akşam saatlerinde Alaağaç Spor tesislerine gelen ilçe kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, burada Kulüp idarecileri teknik kadro ve sporcularla bir araya gelerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

İlçe Kaymakamı Ballı burada Kulüp yöneticileri ile bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Kaymakam Ballı Minik sporcularla sohbet edip sporcularla hatıra Fotoğrafı da çektirdi.

Alaağaç Spor kulüp başkanı Aydın Birincioğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Birincioğlu “Kulübümüzde 100 ün üzerinde sporcu bulunmakta. Her yaş gurubunda amatör liglerde oynayan takımlarımız var. Birçok Kulüp için ilk hedef skor iken bizlerin ilk hedefi gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, ilçesine, İline ve Ülkesine faydalı nesiller yetiştirmek.

 

Bizler konuya Sosyal bir proje olarak bakıyoruz. Skor ve başarı daha sonra kendiliğinden geleceğine inanıyoruz. Bu tesisimiz henüz inşaat halinde. Kısıtlı imkânlarla inşaatımızı bitirmeye çalışıyoruz. Hedeflerimiz büyük, inşallah başarırız. İyi niyet ve inanmak işin yarısı. Bu burada bulunan yönetim kurulumuzda var ,diğer yarısı da maddi imkan gücümüz yettiğince yapmaya çalışacağız” dedi.

 

 

İlçe kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı; “sizleri yakından takip ediyorum. Güzel işler yapıyorsunuz. Sosyal bir yaraya talip oldunuz. Bizlerde elimizden gelen her türlü yardımı sizlerle paylaşacağız. Yaptığınız hizmetle gösterdiğiniz çabalar takdir edilecek türden. Burada gördüklerim beni mutlu ederken, umutlandırdı. Güzel bir hafta sonu geçirdim, hepinize teşekkür ederim” dedi.

 

İlçe Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, daha sonra Karaçalılık Mahallesine giderek semt kahvesinde vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

 

 

Haber: Alaattin ONUR

Yorumlar (0)