banner212

banner211

Kızılkayaspor’dan Anlamlı Kutlama

Kızılkayaspor Şampiyonluğunu, köy konağında düzenlenen anlamlı bir program ile kutladı.

2.Amatör 05.08.2016, 10:53 05.08.2016, 10:55
Kızılkayaspor’dan Anlamlı Kutlama
banner218

Kızılkaya Mahalle Muhtarı İlhami Dişli, Kızılkayaspor Başkanı Murat Çakmak ve eski başkan Metin Çakmak, konukları ile tek tek yakından ilgilendi.

Kutlama programına; İsmail Ergül ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Bşk. Yrd., Ali Arslan TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) İl Temsilcisi, Mahmut Güzel ( Saha Komiserleri Dernek Başkanı ) ve diğer konuklar katıldı.

Kızılkayaspor Kulüp Başkanı Murat Çakmak açıklamasında: “Kızılkayaspor 2015-2016 döneminde 2. amatör küme şampiyonu olarak hak ettiği övgüyü almıştır. Takımımız yaptığı 10 maçın: 9 maçını galip, 1 maçını beraber bitirmiştir. Bu başarımızı, Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde vatandaşlarımızın dayanışma duyguları ile paylaşmak istedik. Şehitlerimizin anısına Kur’an okuyup dualar edeceğiz. Davetimize katılan konuklarımıza çok teşekkür ederim.” Dedi.

Konuklar arasında bulunan hoca efendiler, Kur’an tilavetinde bulundu. Eşme Mahallesi İmam-hatibi Ahmet Taşkın günün anlam ve önemi ile ilgili kısa bir konuşma yaptı. Birlikte yapılan dua sonrasında kupa törenine geçildi.

TFF İl Temsilcisi, diğer konuklar ve kulüp başkanı sporculara birer konuşma yaparak başarılarından dolayı onları kutladı ve gelecek sezonda başarılar diledi.

Konuklar tarafından sporculara madalyaları takıldı. Şampiyonluk kupasını alan sporcular sevinçlerini hocaları Kerim çakmak ile paylaştı.

Program sonunda konuklara; pilav-ayran-tatlı ikram edildi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

banner220
Yorumlar (0)