banner212

banner211

Köy takımına malzeme desteği

Ferizli Bakırlı köyü spor Kulüp Başkanı Hüseyin Tunç , desteğini esirgemeyen kulübe sponsor olan Keskin İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin iş yerinde ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

2.Amatör 16.08.2016, 12:01 16.08.2016, 12:03 UTKU KAYNAR
Köy takımına malzeme desteği
banner218
 Ferizli Bakırlı köyü spor Kulüp Başkanı Hüseyin Tunç , desteğini esirgemeyen kulübe sponsor olan Keskin İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin  iş yerinde ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.Kulüp başkanı Hüseyin Tunç  Hüseyin  Beyin sezon başından bu yana hiçbir desteğin esirgemediğini kulüp bünyesinde yaklaşık 150e yakın sporcu bulunduğunu belirterek “Hüseyin  beyin desteği sayesinde bu gençlerimizi kahve köşelerinden internet ortamından uzaklaştırdık, kulüp bünyesine kattık. Spor yapmanın iyi yönlerini arkadaşlık duygusunu ortak hareket etme duygusunu kendilerine tanıttık. Amacımız gençlerimize sahip çıkmaktı. Biz sadece  bir köy  takım değil ilçenin geleceği olan gençleri geleceği hazırlıyoruz. Bu konuda da Hüseyin Bey bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.


BİZE YAKIŞANI YAPTIK  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keskin inşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin  amaçlarının gençleri geleceğe hazırlamak olduğunu  üzerine düşen görevi yerine getirdiğini ifade ederek “Bizim için manevi değeri büyük. Bakırlı gençlerimize  Her zaman desteğimiz sürecek Biz bir bakıma ilimizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Keşke herkes geleceğin teminatı gençlere sahip çıkabilse” ifadesini kullandı. 

banner220
Yorumlar (0)