banner212

banner211

Kozlukspor ve Kuyumculuspor şike mi yapıyor ?

Kozlukspor, Kuyumculuspor ve Limanderespor arasındaki gerginlik her geçen gün artarak devam ediyor.

2.Amatör 09.06.2012, 13:28
Kozlukspor ve Kuyumculuspor şike mi yapıyor ?
banner218
Kozlukspor, Kuyumculuspor ve Limanderespor arasındaki gerginlik her geçen gün artarak devam ediyor. Limanderespor Başkan'ı Hakan Özmen yaptığı yazılı açıklamada Kozluk ve Kuyumculu takımlarını kutsak ittifakla suçladı.

 

 

Limanderespor Başkan'ı Hakan Özmen yaptığı yazılı açıklamada;"Limandere Beldespor olarak  bizim tepkimiz,  üstünlüğümüz ile tamamlanan maçın devre arasında Kuyumculu yöneticiler ve Kozlukpor'lu yöneticiler arasında yapılan teşvik pazarlıkları ve kutsal ittifak sonucu  Kozlukspor'un hiçbir iddiası yokken geçen hafta kırmızı kart gören yedek kalecim Fatih kazanı oyunda  sanıp kalecimiz Suat Yetim'e  itiraz etmeye teşvik edilmesi ile başlamıştır. İlk önce Kozlukspor yöneticilerinin bu tavırlarına bir anlam veremedim. Daha sonra Kozlukpor'lu yöneticiye "Kırmızı kart gören o değil diğer kalecim hem senin bir iddian yokki" dedim, sırıtarak "Olsun ben yine de resmini çekip itiraz edeceğim" dediğinde ise bu maçın sadece sahada oynanmadığını fark ettim. Kozlukspor penaltıdan golü bulup beraberliği sağladıktan sonra Kozlukspor'lu yöneticinin Kuyumculusporlu yöneticilere para işareti yapması da bu pazarlığı doğrulamaktadır.

 

"KAYITLARDAN İNCELESİN"

Kendilerini gören başkan vekilim Bayram Erbaş "Ayıp olmuyor mu bu sizin yaptığınız?" dediğinde de "Biz arkadaşız şakalaşıyoruz" diyecek kadar da pişkinleşmişlerdir.  Şike soruşturması kapsamında bir sürü insan yargılanırken bu iki takımın bu kadar aleni bir şekilde rahat hareket etmesi oldukça düşündürücüdür. Maçtan sonraki  tepkimiz ise sadece sözlü tepkiydi ama onlar taşlarla karşılık verdiler. Bütün bu olanlardan sonra da biz bir şey yapmadık  diyerek kendilerini  gelişen olaylardan soyutlamaları spor kamuoyunu ikna etmeye yetmeyecektir.Bizler sahamıza gelen bütün misafir takımlara ve yöneticilerine en güzel misafirperverliği  ve güleryüzü gösteriyoruz fakat gittiğimiz deplasmanlarda en ağır hakaretlere ve saldırılara  maruz kalıyoruz. Ayrıca Kuyumculuspor basın sözcüsü sayın Onur  Can Kaymak taraftarlarının neler yaptığını merak ediyorsa emniyet güçlerinin kamera kayıtlarını bir incelesin"dedi.

banner220
Yorumlar (0)