Şekerspor-Sapanca Kurtköyspor maçında olaylar çıktı

2.Amatör 10.06.2024, 01:48 10.06.2024, 02:31 SporExpres
Şekerspor-Sapanca Kurtköyspor maçında olaylar çıktı

Sakarya 2. Amatör Küme B Grubu'nda Şekerspor ve Sapanca Kurtköyspor Arifiye Kalaycı Stadı'nda karşılaştı. Karşılaşmanın 76.dakikasinda    mücadele 1-0 Şekerspor üstünlüğü ile devam ederken. Sapanca Kurtköyspor'dan Levent Bostan rakibine kafa atması ile saha bir anda karıştı.

Çıkan gerginlikte kırmızı kartlar çıkarken Şekerspor'dan kırmızı kart gören Oğuzhan Yılmaz'ın Sapanca taraftarına yaptığı el hareketi sonrası saha savaş alanına döndü. Çıkan olaylara emniyet güçleri müdahale ederken karşılaşmaya ara verildi.Çıkan olaylar sonrası hakem Yunus Aytekin Atabek müsabakayı kaldığı yerden devam ettirmesi ise şaşkınlık yarattı.

ÖZÜR DİLEDİ 

Şekerspor-Sapanca Kurtköyspor müsabakasında yaşanan olayların ardından kırmızı kart gören Şekerspor oyuncusu Oğuzhan Yılmaz yaptığı açıklama ile Sapanca taraftarından özür diled.

Yılmaz açıklamasında; "Bugünkü müsabakada yaptığım sportmenlik dışı davranıştan ötürü öncelikle sapanca Kurtköy camiası ve taraftarı olmak üzere tüm sporseverler den özür dilerim maçın tansiyonu nedeniyle bile olsa yaptığım bu kabul edilemez davranış nedeniyle futbolculuk hayatıma son verdim bir kez daha tüm spor kamuoyundan özürdiliyorum" dedi

Yorumlar (6)
Sapanca 2 hafta önce
Hocaları bayram olduğu sürece sıkıntı yok terbiye yok adap edep yok hocada da yok topcudada
Haydi 2 hafta önce
Tribüne orta parmak gösterirsen öyle sopayı yersin
... 2 hafta önce
Klasik bir bayram ay takımı soyunma odasında hazırlık maçlarında sadece çirkeflik çalışınca böyle oluyor .
Anonim 2 hafta önce
Sen hocaya futbolcuya laf yapacağına önce bi ismini söyle
Bayram Hocanın yetiştirdiği topçular senin boyunu aşar
Kurtköy 2 hafta önce
Yorum yaparken lütfen düşünerek yapalım . Terbiye adap edep olmayan bi takım buralara kadar gelmesi şans değildir . Takım lig başlamadan önce aylarca idman ve eğitim görüp emek veriyorsa buna saygı duyup ismini gizleyerek hakaret edemezsin . Klavyeden atıp tutması kolay . Videoyu izlersen full + full şeker spor yedek oyuncularına kadar tahrik ediyor . Lütfen emeğimizin karşılığında bizi tahrih etmeyin . Tahrik olmaya çok müsaitiz !
Sporsever 1 hafta önce
Her iki takımın oyuncularının lisansını iptal edin o el hareketi yapan lavukta bırak futbol oynamayı yeşil sahalara ayak bile basmasın korkak tavuk