Şeyvarmaz Namağlup Şampiyon

Sakarya 2. Amatör Play Off C grubunda son karşılaşmasında Sakarya Eğitimspor’u 2-0 yenen Şeyvarmazspor grubu şampiyon olarak bitirip adını 1. Amatör Kümeye yazdırdı. 

2.Amatör 18.07.2023, 11:50 SporExpres
Şeyvarmaz Namağlup Şampiyon

Sakarya 2. Amatör Play Off C grubunda son karşılaşmasında Sakarya Eğitimspor’u 2-0 yenen Şeyvarmazspor grubu şampiyon olarak bitirip adını 1. Amatör Kümeye yazdırdı.  Arifiye Kalaycı Stadında, sahanın aydınlatma direklerindeki arıza nedeni ile bir saat geç başlayan C Grubu karşılaşmasında Şeyvarmazspor Sakarya Eğitimspor’u 2-0 yenerek grubu şampiyon olarak tamamlayıp 1. Amatör Kümeye yükseldi. 2. Amatör Sakarya Güney ve 2. Amatör Play Off karşılaşmalarında 30 gol atıp kalesinde hiç gol görmeden, namağlup olarak grupları tamamlayan Pamukova temsilcisi Şeyvarmazspor, karşılaşma sonrası şampiyonluğu soyunma odasında ve Pamukova Demokrasi meydanında kutladı.

Şeyhvarmazspor Kulübü Başkanı Gencay Şahin, hedeflerine ulaştıklarını, bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ettiğini ifade ederek “ İnanmak başarmanın yarısıdır. Bizlerde camia olarak futbolcusundan, teknik heyetine, yöneticisinden taraftarına kadar 1. Amatör Kümeye yükseleceğimize başından beri inanıyorduk. Futbolcularımız bu inancımızı boşa çıkarmadı. Tüm futbolcularımızı hiç gol yemeden, 30 gol atarak Şampiyon olup adeta tarih yazdıklarından dolayı kutluyorum. Şimdi Şeyvarmazspor olarak gelen başarını tadını çıkartıyoruz. Önümüzdeki hafat 1. Amatör küme için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pamukova İlçemizi ve Şeyhvarmazımızı 1. Amatör kümede başarılı bir şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Bu başarı tüm Pamukova’mıza ve Şeyhvarmazsporumuza hayırlı olsun “ dedi.

Yorumlar (0)