banner212

banner211

Şeyvarmazspor'da galibiyet çoşkusu

2.Amatör Küme Pamukova Grubunda Hayrettinspor’u 2-0 mağlup eden Şeyvarmazsporlu futbolcular başkanları ile galibiyeti kutladı..

2.Amatör 11.05.2015, 13:22 11.05.2015, 13:24 UTKU KAYNAR
Şeyvarmazspor'da galibiyet çoşkusu
 2. Amatör Pamukova Grubunda Hayrettinsporu 2-0 mağlup etmeyi başarıp zirve takibini sürdüren ve puanını 12’ye çıkaran Şeyhvarmazsporlu futbolculara, Kulüp başkanları karşılaşma sonrası önce baklava ikram etti, daha sonra köy meydanında futbolcular galibiyeti başkanları Tanju Çelik ile çiftetelli oynayarak kutladılar.

Mekece stadında Hayrettinspor ile karşılaşan Şehvrmazspor karşılaşmanın ilk yarısını 34. Dakikada Emrah’ın attığı golle 1-0 önde kapadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısı da etkili futbol oynayan Şeyhvarmazspor 70. Dakikada yien Emrah’ın golüyle Hayrettinspor karşısında 2-0 öne geçti. Karşılaşmanın 90 dakikası Şeyhvrmazspor’un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.


Karşılaşma sonrası Şeyhvarmazspor Kulüp başkanı Tanju Çelik hem kendi takım futbolcularına, hemde rakip Hayrettinspor’lu futbolculara tatlı ikram etti.

Galibiyet sonrası Şeyhvarmaz Köyüne dönen futbolcular, köy meydanına kurulan orkestra ile başkanları Tanju Çelik ile çiftetelli oynayarak kutladılar.

Şeyhvarmazspor başkanı Tanju Çelik, futbolcuların karşılaşmaya köylerindeki hıdrellez pilavında misafirlere hizmet ettikleri için yorgun çıktığını ama buna rağmen sahada istediklerini aldıklarını ifade ederek kendilerini tebrik etti ve Pamukova Grubunda zirve yarışını sonuna kadar sürdüreceklerini ve Şampiyon olacaklarına inandıklarını belirtti.

Yorumlar (0)