banner212

banner211

SHÇEK-SakaryaCadde:4-1

SHÇEKspor Kulüp başkanı Yalçınyayla’nın antrenör olarak kulubede yer aldığı maçta Mavi Beyaz’lı takım maçın tartışmasız hakimi olarak oynadı.

2.Amatör 27.05.2013, 10:56
SHÇEK-SakaryaCadde:4-1
banner218

İkici Amatör küme merkez 1. Grup mücadelesinde ,Sakarya Caddespor maçta fazla bir varlık gösteremedi. Kulüp Başkanının ayni zamanda antrenör  olduğu  Sosyal Hizmetler ve Çocuk esirgeme kurumu takımı  SHÇEKspor maçı 4-1 kazanırken Cihan Saim  3 gol atarak Hat-Tric yaptı. SHÇEKspor puanını 9 ‘a yükseltirken Sakaryacaddespor üçüncü maçında da puanla tanışamadı.


SHÇEKspor Kulüp başkanı Yalçınyayla’nın antrenör olarak kulubede yer aldığı maçta Mavi Beyaz’lı takım maçın tartışmasız hakimi olarak oynadı.


Maçın ilk Golü 25 nci dakikada Cihan Saim den geldi. 1-0. Cihan Saim 35 nci dakikada ilk yarının sonucunu ilan etti. 2-0.


İkinci yarının 56 nci dakikasında  Samet Sakaryacaddespor adına bir gol atınca maçta umutları arttı:2-1. Golden 11 dakika sonra 67 nci dakikada Efkan takımını rahatlatan Gol’ü attı. 3-1 .Maçın bu skorla biteceği tahmin edilirken Gol’cü Cihan Saim 90+2 de tekrar ortaya çıktı ve şık bir gol ile skoru belirledi. Golden sonra sevinirken Forma’sını çıkarak Cihan Saim sarı kart gördü ve maç 4-1 SHÇEKspor’un galibiyeti ile sona erdi.

Suat Beyenal

Saha: Erenler Atatürk- Sentetik

Hakemler: Murat Taşçıkar *** Bahadır Bölükbaşı *** Rahmi Utku Kocaer  ***

SHÇEK : Servet ** Sami ** Osman ** Çınar ** (Güner **) Faruk *** Mustafa *** Efkan *** H.İbrahim *** Cihan Saim **** Hasan *** (Barış**) Sercan **

Antrenör : Yalçın Yayla

Sakaryacaddespor : Levent * Oğuzhan * Sercan * Samet * A.Osman * Hakan * (İbrahim*) Emir * Semihcan * İlker * (Rıfat*) Yakup * M.Lütfü ? (Semih*)

Antrenör : Hicri Uzunözmen

Goller: Dk 25- 35- 90+2 Cihan Saim Dk 67 Efkan (SHÇEKspor) Dk 56 Samet ( S.Caddespor)

banner220
Yorumlar (0)