banner212

banner211

Yağcılarspor'da keyifler yerinde

Grup maçlarını ikincilikle tamamlayarak play-off maçlarına yükselen Yağcılar Spor kulüp yönetimi Kuzuluk’ta akşam yemeğinde bir araya geldi.

2.Amatör 03.07.2023, 11:46 UTKU KAYNAR
Yağcılarspor'da keyifler yerinde

Sakarya 2.Amatör Küme’de play-off heyecanı 8 Temmuz Cumartesi günü başlıyor. 4’erli 7 ayrı grupta oynanacak olan müsabakaların ardından grup lideri 7 takım 1.Amatör Küme’ye yükselecek.Grup maçlarını ikincilikle tamamlayarak play-off maçlarına yükselen Yağcılar Spor kulüp yönetimi Kuzuluk’ta akşam yemeğinde bir araya geldi. Play-off öncesi moral depolayan Yağcilarspor play-off maçlarını değerlendirdi ve son 5 maçta 5 galibiyet alan turuncu lacivertli takım Temmuz ayının ilk haftası Adapazarı’nda oynanması planlanan play-off’da aynı performansla kazanmayı hedefliyor. 

HEDEF ŞAMPİYONLUK

 Kulüp başkan vekili Aykut Aktuna son maçlarda takımının yükselen performansını değinerek futbolcularını tebrik etti.   Yağcılarspor ligde en çok en çok gol atan takım olarak ligi tamamladığını ifade eden Aktuna hedeflerinin sezon başsından beri şampiyonluk olduğunu dile getirdi. Aktuna tüm futbolculardan teknik ekibinden şampiyonluk sözünü aldı.

Yorumlar (0)