Yağcılarspor'dan Şampiyonluk Startı

Sakarya 2.Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi vermeye hazırlanan Yağcılarspor futbolcuları ve kulüp yönetimi iftar sofrasında bir araya geldi. Aynı zamanda yeni transferle tanışma yemeğinde futbolcular yeni arkadaşlarıyla tanıma imkânı buldu.

2.Amatör 09.04.2024, 22:36 SporExpres
Yağcılarspor'dan Şampiyonluk Startı


GENİŞ KATILIM
İftar yemeğine Osman Karaoğlan, Büyük Birlik Partisi meclis üyeleri Engin Karış, Engin Özgür, Emre Özdemir,  Akyazı İlçe spor Müdürü Adem Altun, Yağcılar Spor Kulübü eski başkanlarından Ali Öz ve Cevdet Aktuna kulüp yönetimi ve futbolcular katıldı. Kulüp başkanı Aykut Aktuna “2022-2023 yılı şampiyonluğu play-off mücadelesinde kaybeden Turuncu lacivertli takım yeni takım kadrosu ve yeni yönetimiyle yeni sezona hazır olduklarını ifade etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Oynanan 5 hazırlık maçlarda toplamda 31 gole sahip olduklarını rakip takımların toplamda 8 gol atabildiklerinin altını çizen başkan Aktuna;’’ Yeni sezonda iddialı bir takım kurduklarını hedefimiz akım arkadaşlarımızın omuz omuza gerçekleştireceği mücadelelerin şampiyonlukla sonuçlanacağını umut ediyoruz. Aktuna, Yeni yönetim ve aramıza yeni katılan takım arkadaşlarımıza bir kez daha hayırlı olsun diyorum. Önümüzdeki günlerde kavuşacağımız mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimde tebrik eder hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” Dedi.


 

Yorumlar (0)