banner212

banner211

Yeşiller Gençlik Sahasını Bekliyor

Yeşiller gençlik spor belediye başkanı Ali İnci’nin kendilerine üç sezon önce vermiş olduğu sözü yerine getirmesini dört gözle bekliyor.

2.Amatör 10.05.2013, 11:37
Yeşiller Gençlik Sahasını Bekliyor
banner218

Yeşiller gençlik spor belediye başkanı Ali İnci’nin kendilerine üç sezon önce vermiş olduğu sözü yerine getirmesini dört gözle bekliyor. Bu üç sezonda alt yapısına önem veren Yeşiller Gençlik Spor idmanlarını Hendek’in bir kaç sahasında saha saha dolaşarak yapıyor.


Yeşiller Gençlik Spor yönetiminin saha sözüne karşılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Uçar  projelerini hazırladıklarını Belediye Baskanına ulaştırdıklarını ve bu sezonla birlikte artık saha sıkıntısı çekmek istemediklerini başkanın da bunu olumlu karşıladığını söyleyerek Rasim paşa mahallesi sınırlarında yapılacak Yeşiller Gençlik Spora ait tesisin bir an önce kavuşmak istediklerini dile getirdi. ilk sezonda u 19 şampiyonluğu ve lig ikinciliği alan kulüp şu anda A takım , U 13 , U 15 U , 17 ve U19 liglerinde mücadele Etmeyi planlıyor.


Başkan Yardımcısı Uğur Uçar “Üç sezonda 5 ayrı takım kurduklarını ve tesisle birlikte daha geniş kapsamlı bir alt yapı organizasyonlarına gireceklerini belirtti.


Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

Yorumlar (0)