Yuvalıderespor, şampiyonluk kupasını aldı

2.Amatör 31.07.2023, 10:56 31.07.2023, 10:58 UTKU KAYNAR
Yuvalıderespor, şampiyonluk kupasını aldı

Sakarya 2.Amatör Küme’de 2023-2024 sezonu sona erdi. Grup mücadelesinin ardından play-off etabında da başarılı bir performans sergileyen Yuvalıderespor adını 1.Amatör Kümer’ye yazdırmıştı. Kuzey temsilcisi şampiyonluk kupası ve madalyalarını önceki gün düzenlenen törenle aldı.

KUPAYI ALDILAR

Yuvalıdere Köy muhtarı Adem İkiz önderliğinde Poyrazlar golü piknik alanda yapılan Kupa ve madalya töreninde Erenler İlçe spor müdürü Özcan Çelikten, Futbol İl temsilcisi Tezcan Demir, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  (SASKF) yönetim kurulu üyesi Hasan Zandolu, Yuvalıdere  Kulüp başkanı Niyazi Alca ,  Genel kamptan İbrahim Sahip, yöneticiler Bertaç Cihan, Meftun Berber, Yücel Aydın,  Antrenör Mazlum Orhan ve futbolcular katıldı.

TEBRİK ETTİ

Düzenlenen törenle Yuvalıderespor’a şampiyonluk kupasını ve madalyalarını takdim eden Futbol İl temsilcisi Tezcan Demir yaptığı konuşmasında “Çok başarılı bir ligin  ardından play-off grubu maçları  oynadınız, 1. Amatör lige hoş geldiniz hepinizi kutluyorum. Umarım yeni sezonda istediğiniz gibi bir lig geçirirsiniz. Centilmenliğin unutulmadığı başarılı bir sezon diliyorum” dedi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Yuvalıdere Kulüp başkanı Niyazi Alca, zorlu bir süreci geride bıraktıklarını belirterek; Başta teknik heyetimiz ve futbolcularımız bütün bir yılın emeğinin karşılığını aldığı için çok mutluyum. Bizde yeniden 1.Amatör Küme’ye geri dönmenin sevincini yaşadık. Şimdi hiç vakit kaybetmeden yeni sezon için kolları sıvayacağız. Yuvalıdere’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz’’ dedi

Yorumlar (0)