Atletizm İl Birinciliği sona erdi FOTO GALERİ
Sakarya okullar puanlı atletizm il birinciliği dün Atatürk stadında son yarışmalarla tamamlandı.


Sakarya okullar puanlı atletizm il birinciliği dün Atatürk stadında son yarışmalarla tamamlandı.



Atatürk stadında dört gündür yarışmaların sürdüğü müsabakalarda derece yapan öğrenciler madalyalarını alırken okullarında sıralamadaki derecelerine göre kupalarını aldılar. Dereceye giren okul ve öğrenciler önümüzdeki günlerde Türkiye Atletizm şampiyonasında Sakarya ilimizi temsil edecekler.



Dereceye giren öğrenciler



100m.  Engel Erkek



1.Burak KÖMÜR      Sait Faik Abasıyanık İ.Ö.O              



2.Zekeriya KARSLI  Hacı Mehmet Akkoç İ.Ö.O  



3.Ömer AKSOY        Zübeyde Hanım İ.Ö.O



100 M. Erkek           



1.A.Kadir SALTIK    Zübeyde Hanım İ.Ö.O



2.Kadir KAYA          Fevzi Çakmak İ.Ö.O



3.İsmail KOŞ  A.       Esma Kocabıyık İ.Ö.O



Yüksek Atlama Erkek



1.Yusuf Bahadır ÇAL           Mehmet Zorlu İ.Ö.O



2.Mesut ŞAHİNYÜZ                        Zübeyde Hanım İ.Ö.O



3.Vedat Yusuf EDMAN       Sait Faik Abasıyanık İ.Ö.O



1500M. ERKEK



1.Serhat KESKİN                              Talat Ayhan İ.Ö.O.               



2.Mustafa KAPAR                            Karasu Sezi Eratik İ.Ö.O     



3.Muhammet ARMUTÇUOĞLU     Taraklı Yibo.  



Uzun Atlama Erkek



1.Mücahit DOĞAN   Taraklı Yibo.  



2.Bekir T. TOK          Zübeyde Hanım İ.Ö.O          



3.Onur TOÇOĞLU    ENKA           



4x100 Bayrak Erkek



1.Zübeyde Hanım İ.Ö.O       



2.Taraklı YİBO                     



3.Mehmet Zorlu İ.Ö.O



 



100m Engel Bayan



1,Hilal KALKAN      Ş.Mustafa ÖZEN İ.Ö.



2.Şule ARDA           Aykut Yiğit İ.Ö.O



3.İlayda BÜYÜ         Sait Faik Abasıyanık İ.Ö.O



100m.   Bayan



1.Elif YAĞCIOĞLUSabiha Hanım İ.Ö.O  1



2.Sena ÇAKIR           Sait Faik Abasıyanık İ.Ö.O  



3.Ebrar SARPSakarya İ.Ö.O           



400 M. Bayan



1.Şule ARDA             Aykut Yiğit İ.Ö.O



2.Feride TANIŞ         Ş.Mustafa Özen  İ.Ö.O



3.Yaren AYDIN        Sakarya İ.Ö.O



Yüksek Atlama Bayan



1.Emine Selda KIRDEMİR  Ali Dilmen İ.Ö.O



2.Rabia BATMAZ     Ş.Mustafa Özen İ.Ö.O



3.Ebrar SARPSakarya İ.Ö.O



4x100 M. Bayrak Bayan



1.Ş.Mustafa Özen  İ.Ö.O



2.S.Faik Abasıyanık İ.Ö.O



3.Mehmet Zorlu İ.Ö.O



HABER&FOTO: ERTUĞRUL AKGÜN

























Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.