banner212

banner211

Cemre Alet milli formayı istiyor

İlimizin başarılı atletlerinden Cemre Alet, Liseler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları'nda birinci olarak milli takım seçmlerine katılma hakkı kazandı.

Atletizm 02.04.2012, 12:45
Cemre Alet milli formayı istiyor
İlimizin başarılı atletlerinden Cemre Alet, Liseler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları'nda birinci olarak milli takım seçmlerine katılma hakkı kazandı. Cemre milli takıma seçileceğine inanıyor.

Birinci oldu İlimizde düzenlenen Liseler Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları'nda 1500 ve 3000 metre koşuda birinci olan Hendek Anadolu Lisesi öğrencisi Cemre Alet elde ettiği başarısıyla hocalarının yüzünü güldürdü. Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazanan Cemre'nin hedefi milli takım seçmelerinde de başarılı bir grafik çizmek. Cemre milli takıma seçileceğine inanıyor. 'Güveniyoruz' Başarılı atlet Cemre Alet'in Antrenörü Aykut Duman "Önümüzdeki hafta Trabzon'da yapılacak milli takım seçme yarışmalarına uzun zamandır hazırlanıyorduk. Bu yarışmalar milli takım seçmeleri öncesinde iyi bir hazırlık oldu. Bu yıl sporcumuzdan milli takım başarısı bekliyoruz. Beklentilerimizi inşallah boşa çıkarmayacak ve milli takım seçme yarışmalarında Başarlı olacaktır. Sporcumuza güvenimiz sonsuz" dedi.

Yorumlar (0)