banner212

banner211

"Koşabiliyorken Koş " Projesine destek

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün Ülke genelinde büyük bir kampanya ile başlattığı "Koşabiliyorken Koş ", "Bilinçli Spor, Sağlıklı Toplum "Projesi Sakarya'da olanca hızı ile uygulanıyor.

Atletizm 09.05.2012, 16:51
banner218
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün Ülke genelinde büyük bir kampanya ile başlattığı "Koşabiliyorken Koş ", "Bilinçli Spor, Sağlıklı Toplum "Projesi Sakarya'da olanca hızı ile uygulanıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Projeyi titizlik ile tüm vatandaşlara duyuruyor. Spor Salonlarında takımlar sahaya Proje afişi ile çıkıyor.

Miniklerden Destek

Engelli Haftası Spor şenlikleri, Badminton Şenliği, Bisiklet Şenliği, Masa Tenisi Şenliği, Voleybol Şenliği, Atletizm Şenliği, Basketbol Şenliği, Gençlik Haftası Spor Şöleni ve Tüm İlçelerde Spor şenlikleri olarak 10 ayrı dalda yürütülen "Koşabiliyorken Koş " projesi kapsamında ,Atatürk Spor Kompleksi , Lütfü Yaman Spor Salonunda başlayan Minik Erkekler Basketbol Ligi maçlarında takımlar sahaya duyuru afişi ile çıktılar. Aynı anda Atatürk Spor salonunda yapılan Bahar Kupası Voleybol turnuvasında takımlar "Koşabiliyorken Koş " Afişini izleyicilerin dikkatine sundular.

Salih Koşu : Spor yapmayan kalmayacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu "Koşabiliyorken Koş " " Bilinçli Spor, Sağlıklı Toplum " projesini başlatan Gençlik  Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'a teşekkür ederek " Genel anlayışımızda ve çalışmalarımızda  Sakarya'da spor yapmayan kalmasın  düşüncesi ve uygulaması vardı. "Koşabiliyorken Koş " Projesi bu düşünce ve çalışmalarımızı kat kat arttırdı. Sakarya'da Spor yapanların artışındaki fark yakında daha iyi anlaşılacak " dedi.

Bülent Kasım : Faaliyetler sürecek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Şube Müdürü Bülent Kasım " Koşabiliyorken Koş " Projesi kapsamında çok geniş çalışmalar yaptıklarını belirterek vatandaşları Spor yapmaya ve her kesimde yapılacak etkinliklere katılmaya davet etti. Spor Şube Müdürü Bülent Kasım " Spor Sağlıktır. Koşabiliyorken Koş Projesi kapsamında yapılacak etkinliklerde 7 den 77 ye kadar Bayan ve Bay herkesi görmek istiyoruz " şeklinde konuştu.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)