KUPAYI HASTAHANEYE HEDİYE ETTİ

Atletizm 28.02.2019, 11:51 UTKU KAYNAR
KUPAYI HASTAHANEYE HEDİYE ETTİ

Kalbinde yaşadığı sorun nedeniyle SAÜEAH’da Kardiyoloji Kliniğinde tedavi görerek bir damarına stend takılan sporcu Ali Turan, 39. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonunda kazandığı kupayı hastaneye hediye etti.

Yaklaşık bir ay önce rahatsızlanarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine (SAÜEAH) getirilen sporcu Ali Turan, Kardiyoloji Kliniğinde gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuştu.  Anjiyo sonrası stend takılan Turan, 39. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na katıldı.  Uzun yıllar atletizmle ilgilenen Turan, SAÜEAH’ta gördüğü tedavi süresince kendisine gösterilen ilgiden çok memnun kaldığını belirterek “Bu maratonu sadece hastanede geçirdiğim zamanda benim tedavimin tüm süreçlerinde yer alan başta doktorlarımız olmak üzere tüm personeli düşünerek koştum. Şu an hastanede tedavisi devam etmekte olan ağabeyim İsmail Turan başta olmak üzere tüm hastalara acil şifalar diliyorum. Kazanmış oldum kupayı hastanede çalışan tüm sağlık personeli adına Başhekim Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar’a hediye etmek istiyorum.” dedi. Başhekim Çakar ise “Hastalarımızın hastanemizden şifa bularak memnun ayrılması bizim için en büyük hediye. Nezaketinden dolayı Ali Turan Beye teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Rayet 5 yıl önce
Hem sportif başarısı hem de kişiliği ile örnek davranış göstererek bizleri onure eden abimizin başarılarını ve örnek davranışlarını takdir ediyor, başarısında emeği geçen herkese bende teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza saglık ve sıhhat diliyorum.