Liseler Hentbol olaylı bitti

Dün Yenikent Spor Salonunda yapılan liselerarası Gençler Hentbol İl Birinciliğinin finalinde olay çıktı

Atletizm 28.11.2013, 11:13
Liseler Hentbol olaylı bitti

Dün Yenikent Spor Salonunda yapılan liselerarası Gençler Hentbol İl Birinciliğinin finalinde olay çıktı .Ümit Erdal Teknik E.M.L. ile Pamukova Anadolu Lisesinin randevusu 4 dakika erken bitti.

 

Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği Liselerarası Gençler Hentbol 1 ve 2nci Küme il birinciliği, dün Yenikent Spor Salonundaki finaller ile sona erdi. 1nci Kümede Fatih Anadolu Lisesinin şampiyon olduğu müsabakaların ikinci küme ayağında ise olay vardı. Ümit Erdal Teknik Endüstri Meslek ile Pamukova Anadolu Liselerinin dünkü maçı bitime 4 dakika kala çıkan olaylar nedeniyle hakemler tarafından erken bitirildi. Pamukovalı bazı oyuncular ile birkaç taraftarın sahaya girerek rakip takım oyunculara saldırması ile başlayan olaylar, Antrenörlerin müdahalesi ile büyümeden önlendi. Bu arada sahadan 27-1 galip ayrılan Ümit Erdal T.E.M.L. şampiyon oldu.

Polis geldi

Hentbol müsabakalarının dünkü ayağında oynanan bir maçın karışması polisi alarma geçirdi. Salona giden emniyet güçleri, gerekli önlemleri alırlarken, olayların büyümeden sona ermesi herkese derin bir oh çektirdi.

 

Liselerarası Gençler Hentbol 1 ve 2nci Küme İl Birinciliği’nin son müsabakalarının ardından ödül töreni düzenlendi. Dereceye giren takımlar bu törende ödüllerini aldılar.

 

 

KAYNAK: YENİGÜN GAZETESİ

Yorumlar (0)