banner212

banner211

Serenay Fil Avrupa Yolcusu

İlimizin başarılı Atleti Avrupa yolcusu.

Atletizm 12.09.2012, 16:36
Serenay Fil Avrupa Yolcusu
banner218

İlimizin başarılı Atleti Avrupa yolcusu.15 Eylül 2012 tarihinde Slovenya Lujlijana da yapılacak Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılacak. 2012 yılında Uluslararası Üçlü yarışmada 3.Balkan Yıldızlar Şampiyonasında da 2. olan milli atletimiz şimdi Avrupa Şampiyonasında hedefine ulaşmak için mücadele edecek.

Avrupa kulüpler A grubunda mücadele edecek başarılı atlet 100m. Engelli ve Uzun atlama yarışmalarında kürsü arayacak.

Antrenör İbrahim ARKAN : Uzun bir yarışma dönemi geçirdikten sonra sezonu bitirmedik.Bir çok sporcu yeni sezona başlamasına rağmen biz haftada 6 gün Atatürk stadında  çalışmalarımıza devam ediyoruz.Fiziksel olarak yorgun olmamıza rağmen bu müsabakada da elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.2013 yılı uluslar arası alanda bir çok yarışmalarımız var.Ana hedef Yıldızlar dünya şampiyonası.. 1 yıl daha yıldızlar kategorisinde olmasına rağmen Gençlerde de başarılı olduk Ekim ayında Düzce Topuk yaylasında 25 günlük bir kampımız olacak ve sezona orada başlayacağız.Çalışmalarımıza devam edeceğiz.Çalışınca oluyor.

banner220
Yorumlar (1)
GÜL BEYAZ 10 yıl önce
ALLAHIMDAN SANA YARDIM ETMESİNİ DİLEMEKTEN BAŞKA HİÇ BİR GÜCÜM YOK SENİ TANIMAMA RAĞMEN HABERLERİNDEN TANIDIM FAKAT SAKARYADAKİ YETKİLİLERİN SPORA NE KADAR DEĞER VERDİĞİNİ BİLİYORUM ONDANDIR Kİ SANA ALLAH YARDIMCIN OLSUN DİYORUM SAKARYANIN YETKİLİLERİNİN SPPORU VE SPORCUYU BU KADAR KORUMASINI BECEREMEZLERKEN SEN KENDİ ADINA ÇOK GÜZEL ENGELLER AŞMIŞSIN SENİ TEBRİK EDİYORUM BAŞARILAR...