banner212

banner211

Taekwonculardan Ortak Çalışma

Cengiz; “ Zaman zaman değişik kulüplerle birlikte yaptığımız gelişim çalışmalarıyla sporcularımızın deneyim ve cesaretlerinin artırılması yönünde artı kazanım sağlıyoruz.

Atletizm 25.11.2013, 16:53
Taekwonculardan Ortak Çalışma
banner218

Sakarya Gençlik ve Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü,  Bolu Gençlikve Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Osmaneli Taekwondo Kulübü, Doğu Marmara Spor Kulübü Arifiye Hem Kulübü  Spor Kulübü Taekwondocuları Lütfü Yaman da ortak çalışma yaptılar.

Sakarya Gençlik ve Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Arifiye Halk Eğitim Spor Kulübü, Bolu Gençlik Spor Hizmetleri Kulübü, Osmaneli Taekwondo Kulübü, Doğu Marmara Spor Kulübü Taekwondocuları Lütfü Yaman Spor Salonun da ortak çalışma yapmak üzere bir raya geldiler. Geleceğin yıldızları olan Taekwondocular antrenörleri; Davut Cengiz ( Sakarya Bölge),  Leyla Köse (Sakarya), Murat Şahan (Doğu Marmara/ Kocaali), Mansur Düş (Osmaneli),   Derviş Erdoğan (Bolu) nezaretinde çalışma  yapmak üzere 85 Yıldız Taekwondocu ailelerinin alkışları arasında çalışmalarını yaptılar.


Taekwondo Kulüplerinin 85 sporcusu gerçekleştirdikleri ortak çalışma sonrasında, katılım gösteren antrenörlere de günün anısına  plaket takdim edildi.


Sakarya Bölge Taekwondo Antrenörü Davut Cengiz; “ Zaman zaman değişik kulüplerle birlikte yaptığımız gelişim çalışmalarıyla sporcularımızın deneyim ve cesaretlerinin artırılması yönünde artı kazanım sağlıyoruz. Yavrularımızın bu gün gösterdikleri performans bizleri mutlu etmiştir. Yaptığımız bu ortak çalışma tüm kulüplerimize örnek olması maksadı ile de ayrı bir önem arz etmektedir. Sporcu yavrularımıza ve davetimize icabet eden antrenörlerimize teşekkürlerimizi iletmek istiyorum,” dedi.


 

 

Yorumlar (0)