banner212

banner211

Vali Nayır, Atletizmcilerle Buluştu

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, kurum ve kuruluşları tanıma ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Atletizm 08.03.2019, 21:33 08.03.2019, 21:38 UTKU KAYNAR
Vali Nayır, Atletizmcilerle Buluştu
banner218

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, kurum ve kuruluşları tanıma ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Hizmet binası önünde İl Müdürü Fatih Çelikel ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra kurumun yatırımları, tesisleri, sosyal, kültürel ve sportif çalışmaları hakkında brifing aldı.


 “FAYDALI İŞLERLE HAYATINIZI DOLDURUYORSUNUZ”
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Yeni Sakarya Atatürk Stadı'nın yakınında yapımı tamamlanan ve atletizm branşlarından atlama, atma ve koşu dallarında hizmet veren sentetik yüzeyli uluslararası standartlara sahip Atletizm Tesisinde de incelemelerde bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, burada antreman yapan sporcularla da bir süre sohbet etti. Sporculara hedeflerini soran ve hayallerinden hiçbir zaman vazgeçmemeleri gerektiğini öğütleyen Vali Nayir, “Böylesi tesisler gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştıran en önemli etkenlerdendir. Aynı zamanda geleceğin olimpiyat şampiyonlarının buralardan yetişeceğine inanıyoruz. Sizler faydalı işlerle hayatınızı doldurarak en güzelini yapmışsınız. İnşallah yaşatacağınız başarılı zaferlerle hep birlikte ailenizin de İlimizin de gururu olursunuz. Bizler sizleri seviyoruz ve sonuna kadar da güveniyoruz” dedi.
 

Yorumlar (0)