banner212

banner211

ALPAY ALEV VEDA ETTİ

Sakarya Basketbol İl Temsilciliği görevini yürüten Alpay Alev görevi bıraktığını açıkladı. 7 Yıldır bu görevi başarı ile yürüten Alev sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla veda etti.

Basketbol 12.08.2018, 00:04 12.08.2018, 00:05 UTKU KAYNAR
ALPAY ALEV VEDA ETTİ

2011 Yılından beri Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol İl Temsilcisi olarak görev yapan Alpay Alev görevden ayrıldığını açıkladı. 7 Yıldır bu görevi başarı ile yürüten Alev sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile görevden ayrıldığını duyurdu.

Alpay Alev yaptığı açıklamada ;"Sakarya basketbolu için en iyisini isteyerek karşılıksız olarak sevgili ekip arkadaşlarım Mehmet Güzeldal ve Çağrı Muti ile beraber hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak tabiri caizse gece gündüz basketbol ile yatıp kalkarak hizmet ettik. Son 7 yılda ilimiz basketbolunun çıtasını yukarılara doğru bir nebzede olsa taşıyabildiysek ne mutlu bize.

Umuyorum ki memleketim daha iyisini hak ediyor ve gercekleştirecektir. Bundan sonra bayrağı teslim alıp göreve devam edecek olan arkadaşım ve ekibine başarılar diliyorum.

Basketbola olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek olup 20 yıla yakındır Hakem, Gözlemci, Spor yöneticisi ve İl Temsilcisi olarak hizmet ettiğim camiama umuyorum zamanı geldiğinde yine hizmet etmeye devam edeceğim.Kalbi basketbol sevdası için çarpan herkese benden yana haklarım helal olsun." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)