banner212

banner211

Alpay Alev'den Tıp Fakültes'ne ziyaret

Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Alpay, Tıbbiyeliler Sakarya Basketbol takımının kuruluşunda büyük desteği bulunan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan AKDEMİR'i makamında ziyaret etti.

Basketbol 11.11.2016, 16:03 11.11.2016, 17:08 UTKU KAYNAR
Alpay Alev'den Tıp Fakültes'ne ziyaret
banner218

Yeni kurulan ve Erkekler Bölgesel Liginde (EBBL) ilimizi ve Fakültemizi temsil eden Tıbbiyeliler Sakarya Basketbol takımının kuruluşunda büyük desteği bulunan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Akdemir Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Alpay Alev ile İl Hakem Kurulu Üyesi Çağrı Mut,’yi makamında kabul etti.


Dekan Akdemir temsilciler ile yaptığı görüşmede Sakarya ilinde yakın zamana kadar sadece futbol kültürünün olduğu, Sakarya Büyükşehir Basket ile bu çıtanın yükseltildiği ve üniversite ayağı ile de bu seviyenin daha yukarılara çekildiğini dile getirdi. Spor ve sporun insan sağlığı üzerindeki etkilerinden de bahseden dekan Akdemir, kurulan basketbol takımının fakültemizi, üniversitemizi ve ilimizi en iyi bir şekilde temsil edeceğine inandığını söyledi.


Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Alpay Alev ile İl Hakem Kurulu Üyesi Çağrı Muti, Dekan Akdemir’e temsil konusunda gösterilen yardım ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu. Yeni kurulmasına rağmen Tıbbiyeliler Sakarya Basketbol takımının özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ifade ederek, istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam edeceklerine inançlarının tam olduğunu vurguladılar.


Görüşmelerinin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Alpay Alev ve İl Hakem Kurulu Üyesi Çağrı Muti, Dekan Prof. Dr. Ramazan Akdemir’e teşekkür plaketi takdim ettiler.

  

Yorumlar (0)