Babayiğit varsa buyursun gelsin

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol kulüp başkanı Adil Köseoğlu kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntılara rağmen yola devam ettiklerini söyledi.

Basketbol 27.11.2018, 18:50 28.11.2018, 11:12 UTKU KAYNAR
Babayiğit varsa buyursun gelsin

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol’da başkan Adil Köseoğlu görevi bırakacakları yönündeki söylentilere istinaden ‘’ Varsa bir babayiğit buyursun gelsin’’ dedi

Sakarya’yı  Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde temsil eden Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol’da Landry Nnoko’nun ödeme yapılmadığı için takımdan ayrılmasının ardından ekonomik sıkıntılar bir kez daha gündeme geldi. Takıma maaş ödemelerinde sıkıntı yaşayan yeşil siyahlılarda önümüzdeki günlerde nasıl gelişmeler yaşanacağını merakla bekleniyor.

Yakın zamanda yönetim değişikliği olacağına yönelik iddialara yanıt veren Sakarya Büyükşehir Basketbol Kulüp Başkanı Adil Köseoğlu;’’ Yönetim olarak biz elimizden geleni yapma çalışıyoruz. Şehrin bu seviyede temsil eden bir kulübün destek bulamaması tabi üzücü ama gerek ben gerekse yönetici arkadaşlarım kendi imkanları ile ellerinde geleni yaptılar. Şuanda bırakma gibi bir düşüncemiz yok ama madem bu tip şeyler konuşuluyor, bu kulübe sahip çıkacak, cebinden para harcayacak bir babayiğit varsa buyursun gelsin’’ dedi.

Köseoğlu yönetim olarak bu hafta kendi aralarında bir görüşme yaptıktan sonra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile kulübün durumunu görüşeceklerini söyledi.

Yorumlar (1)
İslam ARSLANOĞLU 3 yıl önce
Herşeyi belediye ye yıkıyorsunuz belediyeyi bu konu ilgilendirmez