Başkan Soykan Asaşpor'u ağırladı

Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, Basketbol U-14 Erkekler Marmara Bölge Şampiyonası’nda büyük bir başarı elde ederek şampiyon olan ASAŞ Spor Kulübü sporcularını ağırladı.

Basketbol 08.03.2022, 09:31 UTKU KAYNAR
Başkan Soykan Asaşpor'u ağırladı

Türkiye Basketbol Federasyonu organizasyonu ile Kırklareli’nde düzenlenen U-14 Erkekler Marmara Bölge Şampiyonası’nda Akyazı Temsilcisi ASAŞ Spor Kulübü şampiyon oldu. Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan büyük bir başarı elde ederek Akyazı’ya şampiyon olarak dönen genç sporcuları ağırladı.

TEBRİK ETTİ

 Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztürk ve Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun’un da katıldığı ziyarette sporcuları ve antrenörlerini tek tek tebrik ederek hediyelerini takdim eden Başkan Bilal Soykan, “Marmara Bölgesi genelinden takımların katıldığı şampiyonada ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum. Akyazı Belediyesi olarak siz ve sizler gibi genç sporcu kardeşlerimizin her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Anadolu Şampiyonası’nda ilimizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceksiniz. Her birinizi bir kez daha tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)