banner212

banner211

Basketbol'da Kriz Büyüyor, Deplasmana Gidecek Para Yok

Sakarya Büyükşehir Basketbol takımı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 22’inci haftasında Tofaş ile oynayacağı müsabakaya çıkamama tehlikesi ile karşı karşıya

Basketbol 14.03.2019, 17:07 14.03.2019, 22:08 UTKU KAYNAR
Basketbol'da Kriz Büyüyor, Deplasmana Gidecek Para Yok
banner218

Sakarya Büyükşehir Basketbol takımı Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 22’inci haftasında Tofaş ile oynayacağı müsabakaya çıkamama tehlikesi ile karşı karşıya. Oyunculara ödeme yapamayan yeşil siyahlıların ligden çekileceği iddia ediliyor.

OYUNCULAR İSYANDA

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Sakarya Büyükşehir Basketbol takımında uzun süredir devam eden ekonomik kriz tehlikeli boyutlara ulaştı. Ödeme alamayan oyuncular hafta başında idman boykotu yaparken yeşil siyahlıların bu hafta sonu oynayacağı Tofaş karşılaşmasına çıkmayacağı iddia edildi.

DEPLASMAN PARALARI YOK

Başkan Adil Köseoğlu’nun istifasının üzerinden aylar geçmesine rağmen kulüp başkanı dahi seçemeyen Sakarya Büyükşehir Basketbol’da yabancı oyuncuların takımdan ayılmamalarına rağmen ödeme alamadıkları için büyük kriz yaşandığı gelen haberler arasında. Öte yandan deplasman masraflarını dahi karşılayamayan kulübün Cumartesi günü Bursa’da oynanacak olan Tofaş müsabakasına çıkmama tehlikesi ile karşı karşıya olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)