Basketbol heyecanı yeniden başlayacak

Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce ve kurmayları basketbol severleri mutlu edecek bir haber için yoğun mesai harcıyor.

Basketbol 08.07.2022, 20:36 08.07.2022, 20:40 SporExpres
Basketbol heyecanı yeniden başlayacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Basketbol Takımı uzun uğraşlar sonunda Süper Lig’de mücadele etmiş ve Sakaryalıların büyük sevgisini kazanmıştı. Takımın Süper Lig’den düşmesinin ardından kapatılması spor severleri üzmüştü. Geçtiğimiz ay Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Hentbol Süper Ligi’nde  ve Avrupa’da mücadele edeceğinin açıklanmasının ardından bir güzel haberde basketbol için geldi.

1.LİG HEYECANI
Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce ve kurmayları basketbol severleri mutlu edecek bir haber için yoğun mesai harcıyor. Sakaryaspor’u 11 Yıl aradan sonra 1.Lig’e çıkmasına büyük katkı sağlayan Başkan Yüce, Sakarya’da yeniden basketbol heyecanı yaşanması için 1.Lg’de mücadele etme hakkı bulunan Semt77 Yalovaspor Basketbol’un isminin Sakarya Büyükşehir Basketbol olarak değiştirilerek Sakarya’ya taşınması için harekete geçti. Konu ile ilgili görüşmelerin sürdüğü ve yeni sezon öncesi olumlu sonuçlanması bekleniyor.

Yorumlar (1)
Ahmet gumusdere 2 yıl önce
Selamum aleyküm hayırlı kurban bayramınızı kutlarım.. bu haber süper harika kelime bulamıyorum çok çok güzel başkanım bitir bu işi getir sakarya ya basketbolu
Çok tsk ederim.. saol iyi haber
Bekliyoz ya nasip...