banner212

banner211

Basketbol Tutkusu Çok Başka

ASAŞ Alüminyum tarafından kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu ile hayata geçirilen Basketbol Takımı için Adapazarı Belediyesi’nin de katkıları ile  Lütfü Yaman Spor Salonu'nda ücretsiz altyapı seçmeleri gerçekleştirildi

Basketbol 05.08.2019, 00:26 UTKU KAYNAR
Basketbol Tutkusu Çok Başka
banner218

ASAŞ Alüminyum tarafından Adapazarı Belediyesi'nin de katkıları ile gerçekleştirilen basketbol takımı altyapı seçmelerine katılan Başkan Işıksu, “Basketbol tutkusu hakikaten çok başka. Evlatlarımız için hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile bizleri memnun eden ASAŞ'taki dostlarımızı kutluyor ve teşekkür ediyoruz.” dedi.

ASAŞ Altyapı Seçmeleri

ASAŞ Alüminyum tarafından kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu ile hayata geçirilen Basketbol Takımı için Adapazarı Belediyesi’nin de katkıları ile  Lütfü Yaman Spor Salonu'nda ücretsiz altyapı seçmeleri gerçekleştirildi. Kız ve erkek kategorilerinde seçmeler yapılırken, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, başkan yardımcıları Hilmi Kızılcık ve Yusuf Özden, çalışmaları yerinde izledi.

Işıksu'dan Tebrik

Başkan Mutlu Işıksu, çocuklarla sohbet ederken eğlenceli anlar da yaşandı. Adapazarı’nın sosyal yaşamı için gerçekleştirilen projelere katkı sağlamak istediklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “ASAŞ Alüminyum şehrimizin ticaretine çok önemli katkılar sağlıyor. Böylesi güzel sosyal sorumluluk projeleri ile de farklı olduklarını gösteriyorlar. ASAŞ'taki dostlarımızı, evlatlarımız için yoğun gayret gösteren herkesi tebrik ediyorum. Basketbol tutkusu hakikaten çok başka. Bizler de Adapazarı Belediyesi olarak çocuklarımızın çok daha mutlu olacakları bir şehir hedefiyle paydaşlarımızla hep birlikte çalışmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)