banner212

banner211

Basketbolcular'dan Orhan Kocabıyık'a teşekkür ziyareti

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü, Serdivan AVM’yi ziyaret ederek Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık’la bir araya geldi.

Basketbol 22.03.2018, 23:01 22.03.2018, 23:03 UTKU KAYNAR
Basketbolcular'dan Orhan Kocabıyık'a teşekkür ziyareti
 

Büyükşehir Basketbol Takımı’nın Serdivan AVM’yi ziyaret ettiği buluşmada konuşan Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz” derken; Akgün Altuğ, “İlk kez yer aldığımız Süper Lig’de 13 galibiyetle 7. sıradayız. Bu yolculukta desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz. Beraberliğimiz nice başarılar getirecek” dedi. Kocabıyık ise Sakaryaspor’a ve basketbol takımına başarılar diledi.

 

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü, Serdivan AVM’yi ziyaret ederek Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık’la bir araya geldi. Buluşmada Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Basketbol Kulüp Başkanı Akgün Altuğ, yönetim kurulu üyeleri, Koç Selçuk Ernak, teknik ekip ve sporcular yer aldı. Akgün Altuğ, ADATIP Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Destek teşekkürü

Altuğ, “Kulübümüz ilk kez yer aldığı Süper Lig’de güzel işlere imza atıyor. 21 hafta sonunda aldığımız 13 galibiyetle 7. sıradayız. Playoff potasının içerisinde yer alıyoruz. Ancak hedefimiz Playofflara en iyi bir konumdan katılabilmek. Bu doğrultuda takımımız çalışmalarını sürdürüyor. Hocamıza, teknik ekibimize ve sporcularımıza güvenimiz tam. Bu yolculukta bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık’a ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Başarı dilekleri

ADATIP Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık, “Şehrimiz takımlarının her zaman yanında olduk, destekler sunduk. Takımlarımızın başarılarını görmek de bizleri memnun ediyor. İnşallah her iki takımımız da daha iyi yerlerde olacaktır. Şehrimizin tüm işadamlarına da takımlarımıza destek olmaları konusunda hassasiyet göstermeye davet ediyor, hem Sakaryaspor’a hem de Büyükşehir Basketbol Takımı’na başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Gurur duyuyoruz

Basketbol takımının başarılarından gurur duyduklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımız bu sene Süper Lig’i iyi bir noktada tamamlayarak Avrupa Kupası’na katılmaya hak kazanacaktır. Basketbol takımımıza destek olan ADATIP Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık'a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)