banner212

banner211

BASKETBOL’DA ÇEYREK FİNAL HEYECANI

Genç Erkekler ve Kızlar Okul Sporları Türkiye Şampiyonası Grup müsabakaları 10-13 Ocak Tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak.

Basketbol 03.01.2019, 11:16 UTKU KAYNAR
BASKETBOL’DA ÇEYREK FİNAL HEYECANI

Genç Erkekler ve Kızlar Okul Sporları Türkiye Şampiyonası Grup müsabakaları 10-13 Ocak Tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak. Her kategoride 12'şer olmak üzere toplamda 24 okul bölge grup müsabakalarında ilk sırayı alarak okullar arası Türkiye yarı finallerine katılma adına Sakarya'da grup mücadelelerinde ter dökecek.

2018-2019 Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkekler ve Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonası Grup Merkezleri belli oldu. 9 Ayrı grupta yapılacak olan müsabakalarda Sakarya’da da oynanacak. Lütfü Yaman ve Atatürk Spor Salonları’nda oynanacak olan müsabakalarda ilimizi Özel Doğa Anadolu Lisesi ve Sakarya Spor Lisesi temsil edecek.

10 Ocak’ta başlayacak müsabakalarda Erkekler Grubu’nda temsilcimiz Özel Doğa Anadolu Lisesi, Ankara Özel Gürçağ Anadolu Lisesi , Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi , Bolu Özel Bilim Lisesi , Bursa Özel Özlüce Sınav Anadolu Lisesi,  Düzce Özel Düzce Kültür Anadolu Lisesi ve Özel Edirne Sınav Temel Lisesi, İstanbul Kadıköy Lisesi, Kocaeli Anadolu Lisesi, Tekirdağ Aka Koleji, Yalova Uzmanlar Koleji Özen Fen Lisesi ile ikinci tur mücadelesi verecek.

Genç Kızlar Grubunda ise temsilcimiz Sakarya Spor Lisesi, Özel Düzce Kültür Anadolu Lisesi, Ankara İbni Sina Anadolu Lisesi, Özel Bilecik Sınav Temel Lisesi, Bolu Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi, Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi, Edirne İlhan Ertem Anadolu Lisesi, İstanbul Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor Lisesi, Kırklareli Düvenciler Anadolu Lisesi, Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi, Tekirdağ Özel Çerkezköy Modern Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, Yalova Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesi ile karşı karşıya gelecek.

Yorumlar (0)