Basketbolda yılın transfer imzası

Basketbol camiasında adı ön sıralarda olan Sakarya Anadolu Basket kulübü baş antrenörü Bekirhan Kardeş, podyumları çatlatan güzeller güzeli Duygu hanım ile birlikte nikah defterini imzalayarak hayatının basketini attı.

Basketbol 06.10.2020, 15:52 06.10.2020, 15:54 UTKU KAYNAR
Basketbolda yılın transfer imzası

              

Basketbol camiasında adı ön sıralarda olan Sakarya Anadolu Basket kulübü baş antrenörü Bekirhan Kardeş, podyumları çatlatan güzeller güzeli Duygu hanım ile birlikte nikah defterini imzalayarak hayatının basketini attı. Genç çiftin nikah şahitleri arasında Sakarya Anadolu Basket kulüp başkanı Melih Arbay’ da yer aldı.

Bekirhan Kardeş ile Duygu Ergen Kardeş’in  Sakarya Park Gülpınar düğün salonunda yapılan nikah töreninde tüm davetlilerin ateşi ölçüldü, dezenfektan uygulaması yapıldı ve maskesiz hiç kimse salona alınmadı.

Erenler Belediyesi nikah memurunun sorularını yanıtlayan genç çift seslerinin var gücü ile evet diyerek müşterek hayata ilk adımı attılar.  Güzeller güzeli gelin Duygu hanım nikah cüzdanını havaya kaldırıp davetlilere mesaj verdi ve uzun uzun alkışlandı.

Kardeş çiftini nikah töreninde Basketbol camiası yalnız bırakmadı, Sakarya Basket kulüp başkanı Üzeyir Sunmaz, Basketbol hakem gözlemcisi Alpay Alev, Gelişim Basket kulübü antrenörleri Faruk Güdül, Adem Dolaş, Serdar Kanlıoğlu, Atatürk spor salonu görevlileri ile Basketbol camiasının bir çok mensubu nikah törenine katılarak Kardeş çiftini kutladılar.

Yorumlar (0)