banner212

banner211

Beklenen Şampiyonluk Bu Sezon Gelecek

Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol takımı Şube Başkanı Akif Köse ile antrenör Burak Bıyıktay, iki sezondur Play-Off kapısından dönen Baskebol takımının bu sezon hedefe ulaşacağını ifade ettiler.

Basketbol 24.06.2016, 15:41 24.06.2016, 15:50 UTKU KAYNAR
Beklenen Şampiyonluk Bu Sezon Gelecek
banner218
 Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol takımı Şube Başkanı Akif Köse ile antrenör Burak Bıyıktay, iki sezondur Play-Off kapısından dönen Baskebol takımının bu sezon hedefe ulaşacağını ifade ettiler.Gazeteci Raif Ugan'a yeni sezonu değerlendiren Başkan Köse tek hedefin Brinci lige yükselmek olduğunu ifade ederken,Koç Bıyıktay Büyükşehir Belkediye Basketbol takımını geçtiğimiz sezonda yakından takip ettiğini ve beklentilerin farkında olduğunu sözlerine ekledi.

             

Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol Şube Başkanı Akif Köse yeni sezon için umutlu konuştu.Köse,'' Şehirde önemli bir basketbol potansiyelinin olduğunu biliyoruz..  İnşallah sezona iyi bir başlangıç yapıp zorlu lig serüvenini şampiyonlukla taçlandıracağız. Büyükşehir Belediyesi, yönetim, sporcular ve taraftarlarımızın güçlü sesi olan takımımızı bir üst lige taşıyacağız. bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz''dedi.

     

Takımın yeni antrenröü Burak Bıyıktay  Sakarya'nın adeta bir spor şehri olduğunu ifade ederek,''Nereye geldiğimin,nasıl bir beklentinin olduğunun farkındayım.Bu bana ayrı bir motivasyon sağlıyor.Hep birlikte güzel işler yapacağız'' dedi.

banner220
Yorumlar (0)