banner212

banner211

Büyükşehir Basket Adana’yı Evinde Ağırlıyor

Büyükşehir Basket, TB1L 6. hafta programı kapsamında Adanaspor ile evinde karşılaşacak.

Basketbol 06.11.2015, 12:46 06.11.2015, 12:48 UTKU KAYNAR
Büyükşehir Basket Adana’yı Evinde Ağırlıyor
banner218
 Büyükşehir Basket, TB1L 6. hafta programı kapsamında Adanaspor ile evinde karşılaşacak. 7 Kasım Cumartesi günü oynanacak zorlu mücadele saat 18.00’da başlayacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 1. Ligi 6. hafta mücadelesinde Adanaspor ile karşılaşacak. 7 Kasım Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 18.00’da başlayacak. Zorlu bir haftayı galibiyetlerle kapatarak yollarına emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, Adanaspor’u da yenerek galibiyet serilerine devam etmek istediklerini belirtti.

 

Şehrin Takımına Destek

Bayraktar açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Adanaspor ile evimizde önemli bir mücadeleye çıkacağız. Takımımız gün geçtikçe daha iyi seviyelere çıkıyor. Keyif veren bir basketbol oynadığımızı düşünüyorum. İnşallah seyircilerimizin desteği ile Adanaspor’u da yenip galibiyeti taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz. Tüm Büyükşehir Basket sevdalılarını şehrin takımının yanında olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

banner220
Yorumlar (0)